Canon WS-1210T

WS-1210T

12 numbrimärgiga lauakalkulaator mugavate maksuarvutusfunktsioonide ja reguleeritava LCD-ekraaniga. Arvutisarnase klaviatuuri, kahe toiteallika ja professionaalse musta viimistlusega.

Kasulikud omadused

  • Maksuarvutused pluss lai valik funktsioone
  • Reguleeritav LCD-ekraan
  • Arvutisarnased klahvid
  • Kaks toiteallikat: harilik ja päikesepaterei
  • Kompaktne ja kerge, nutikas ja professionaalne välimus

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon WS-1210T natukene detailsemat

Täielik funktsionaalsus koos maksuarvutusega12-märgilisel WS-1210T kalkulaatoril on lai valik funktsioone. Kolm maksuarvutusklahvi võimaldavad maksumäärade arvutamist kõigest klahvivajutusega. Liuglüliti pakub lihtsat kümnendpunkti valikut ja ümardamist. Lõppsumma mälu kogub automaatselt summasid. Teiste mugavate klahvide hulgas on hinnalisa, märgi muutus, tagasivõtt ja kõik tavalised funktsioonid, mida Canoni kalkulaatorilt ootate.

Reguleeritav LCD-ekraanSuur, selge ja reguleeritav LCD-ekraan vähendab tõhusalt helke ja peegeldusi. Seadke ekraan lihtsalt asendisse, mis tagab parima loetavuse ja mugavuse. Numbrid on lihtsalt loetavad isegi pärast pikka kasutamist.

Kasutajasõbralik arvutisarnane klaviatuurCanoni suur arvutisarnane klaviatuur tagab lihtsa ja tõhusa töö. See põhineb arvutiklaviatuuril, mis võimaldab ühtlast ja täpset sisestamist. Samaaegse klahvikasutuse funktsioon võimaldab kiiret sisestamist ilma klahvide blokeerumiseta. Suured värvkodeeritud klahvikatted on vastupidavad ja taluvad ka rohket kasutamist.

Kaks praktilist toiteallikatHariliku ja päikesepatarei kasutamine tagab usaldusväärsuse igal pool, olgu valgustingimused millised tahes.

Nutikas ja professionaalne stiilSee kompaktne ja kerge must kalkulaator paistab nutikas ja professionaalne. See sobib suurepäraselt lauale või riiulile.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon WS-1210T, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.