Canon TS-1200TCG

TS-1200TCG

Sellel suurel 12 numbrikohaga lauakalkulaatoril on suur kallutatav vedelkristallekraan, muutes arvude lugemise mis tahes tingimustes eriti lihtsaks. Mugavad maksu- ja valuutaarvutuste funktsioonid lisavad mitmekülgsust.

Kasulikud omadused

  • 12 numbrikohaga kalkulaator
  • Suur kallutatav vedelkristallekraan
  • Samaaegne klahvikasutus kiireks sisestamiseks
  • Maksu- ja valuutaarvutuste funktsioonid
  • Ülemine ja alumine korpus on osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest
  • Kaks energiaallikat: päikese- ja vahetatav patarei
  • Automaatne väljalülitus

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon TS-1200TCG natukene detailsemat

Keskkonnasõbralik disain


12 numbrikohaga lauakalkulaator TS-1200TCG on osaliselt toodetud Canoni ümbertöödeldud toodete materjalidest, edendades piiratud loodusressursside jätkusuutlikku kasutamist.

Suur lihtsastiloetav vedelkristallekraan


Tänu ülisuurele, reguleeritavale kallutatavale vedelkristallekraanile on arve lihtne lugeda ka pärast pikaajalist kasutamist. Ergonoomiline disain suure ja ruumika klahvistikuga ning suured vastupidavad klahvid tagavad sujuva kasutamise. Lisaks lubab samaaegse klahvikasutuse funktsionaalsus kiiret numbrite sisestamist ilma klahvide blokeerumiseta.

Lihtsustage keerukaid arvutusi


Lihtsustage keerukaid arvutusi ning hoidke aega kokku. Arvutage välja maksumäära diferentsiaalid ühe klahvivajutusega, kasutades kaht käepärast maksuarvutusklahvi. Valuuta teisendamine on samavõrd lihtne. Teisendage oma kohalik valuuta enda valitud valuutasse – või vastupidi – kiiresti ja lihtsalt.

Paindlikud funktsioonid


Saate kalkulaatori olekut hetkega kontrollida, kasutades klahvi „Arvutamiskäsu märkˮ. Muud funktsioonid hõlmavad ümberlüliteid lihtsaks kümnendkoha valimiseks ja ümardamiseks – samuti märgivahetust, tõstuklahvi ja protsendiklahve.

Energiasäästlik


See kahe toiteallikaga – päikese- ja patareitoitega – kalkulaator ei jäta teid hätta, olgu valgustingimused millised tahes. Automaatse väljalülituse funktsioon lülitab kalkulaatori energia säästmise eesmärgil välja, kui see ei ole kasutuses. Kalkulaatoril on ka pikaealine vahetatav patarei, mitte nagu mõnel teisel sarnasel seadmel, mis tuleb pärast patarei tühjenemist ära visata.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon TS-1200TCG, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.