Canon LS-80TEG

LS-80TEG

See 8 numbrimärgiga mini-lauakalkulaator on valmistatud Canoni ümbertöödeldud materjalist, aitamaks kaasa keskkonna jätkusuutlikkusele. Sellel on suur vedelkristallekraan ning mugavad äri- ja maksuarvutuste funktsioonid.

Kasulikud omadused

  • Ülemine/alumine korpus ning akukate on valmistatud Canoni koopiamasinate ümbertöödeldud materjalist
  • Kaks energiaallikat: päikese- ja vahetatav patarei
  • Maksu- ning eurokonverteerimise funktsioonid
  • Suur LCD-ekraan
  • Peen disain, stiilne värvus
  • Automaatne väljalülitus energia säästmiseks

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon LS-80TEG natukene detailsemat

Parandades keskkonnasõbralikkust


LS-80TEG on 8 numbrimärgiga mini-lauakalkulaator, mis on loodud suurendama tõhusust ning keskkonnasõbralikkust. Säästmaks ressursse ning vähendamaks kulusid, on kalkulaaturi ülemine ja alumine korpus ning akukate valmistatud 100% Canoni koopiamasinate ümbertöödeldud materjalist. See on ideaalne lahendus vastutustundlikele eraisikutele ning rohelise hankepoliitikaga firmadele. Ning see vastab suurte korporatsioonide vajadustele, kes töötavad ISO 14001 sertifikatsioonistandardite järgi keskkonnasäästlikul viisil.

Energiatõhusus ning pikem tooteiga


Kaks toiteallikat tagavad energiatõhususe. Kalkulaator kasutab vahetatavaid patareisid, mis tõstavad tooteiga – erinevalt kalkulaatoritest, mis tuleb ära visata, kui esimene patarei on tühjaks saanud. Lisaks kasutab see päikeseenergiat, et maksimaalselt energiat säästa. Automaatne väljalülitamise funktsioon lülitab kalkulaatori välja, kui seda pole 7 minuti jooksul kasutatud, säästes veelgi enam energiat.

Praktilised maksu- ning euro konverteerimise funktsioonid.


Mugavad maksu- ning eurokonverteerimise funktsioonid muudavad selle mini-lauakalkulaatori täiuslikuks nii kontoris kui ka kodus kasutamiseks. Määrake maksumäärasid ühe klahvivajutusega ning teisendage valuutat ilma vaevata. LS-80TEG omab lisaks kõiki Canoni kalkulaatori standardfunktsioone, tagamaks arvutamise tõhusust.

Suur LCD-ekraan


Kompaktsele suurusele vaatamata on sellel mini-lauakalkulaatoril suur vedelkristallekraan, mis teeb tähemärgid silmapilkselt selgesti nähtavaks. Samuti on sellel ruumikas klaviatuur ning suured ja mugavad klahvid, et muuta numbrite sisestamine kiireks ja lihtsaks.

Peen disain, stiilne värvus


Ruumisäästlik LS-80TEG on disainitud sobima teie lauale või kuhu iganes te seda vajate. Selle peen halli ning kuldsega viimistletud disain muudab teie ümbruse stiilsemaks.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LS-80TEG, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.