Canon LS-120TSG

LS-120TSG

Sellel 12 numbrimärgiga kompaktsel lauakalkulaatoril on suur LCD-ekraan ja see pakub mugavaid äri- ning maksuarvutamisfunktsioone. See on osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest, et ressursse maksimaalselt ära kasutada.

Kasulikud omadused

  • 12 numbrimärgiga mini-lauakalkulaator
  • Osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest
  • Suur vedelkristallekraan
  • Äri- ja maksuarvutusfunktsioonid
  • Samaaegne klahvikasutus kiireks sisestamiseks
  • Kaks energiaallikat: päikese- ja vahetatav patarei
  • Automaatne väljalülitus

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon LS-120TSG natukene detailsemat

Keskkonnasõbralik disain


12 numbrikohaga kompaktne lauakalkulaator LS-120TSG on osaliselt toodetud Canoni ümbertöödeldud toodete materjalidest, edendades piiratud loodusressursside jätkusuutlikku kasutamist.

Suur, selge LCD-ekraan


Sellel kompaktsel kalkulaatoril on suur püstine LCD-ekraan, mis teeb numbrid kergesti loetavaks. Ruumikas klaviatuur suurte vastupidavate klahvidega tagab vaevatu ning täpse kasutamise. Samaaegse klahvikasutuse funktsionaalsus lubab kiiret numbrite sisestamist ilma klahvide blokeerumiseta. Vastupidav, tõhus ning halli ja kuldsega viimistletud välimusega kompaktne LS-120TSG on ideaalne igapäevaseks äriks, kontoris ning kodus kasutamiseks.

Aegasäästvad äri- ja maksuarvutused.


Lihtsustage keerukaid arvutusi ning hoidke aega kokku. Tehke oma kasumimarginaal selgeks automaatselt, kasutades selleks eraldiseisvaid müügimarginaali nuppe, vajamata keerulist valemit. Määrake maksumäära diferentsiaalid ühe klahvivajutusega, kasutades kaht käepärast maksuarvutusklahvi. Muud funktsioonid hõlmavad arvutamise käskluse tähise klahvi, kontrollimaks kalkulaatori olekut – ning ka tõstu-, protsendi- ja märgi muutmise klahve.

Energiasäästlik


Kalkulaatoril LS-120TSG on kaks praktilist energiaallikat. Päikeseenergia kasutamine kindlustab maksimaalse energiasäästlikkuse, samal ajal kui tagavarapatarei tagab, et see kalkulaator ei vea teid valgusoludest sõltumata mitte kunagi alt. Automaatne väljalülitamise funktsioon lülitab kalkulaatori mittekasutamise ajaks välja, säästes veelgi enam energiat. Kalkulaatoril on ka pikaealine vahetatav patarei, mitte nagu mõnel teisel sarnasel seadmel, mis tuleb pärast patarei tühjenemist ära visata.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LS-120TSG, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.