Canon HS-1200TCG

HS-1200TCG

See 12 numbrikohaga suure vedelkristallekraaniga lauakalkulaator on ergonoomiliselt disainitud, et see oleks lihtne kasutada. Samaaegse klahvikasutuse funktsioon võimaldab kiiret arvude sisestamist, sh maksu- ja valuutaarvutusi.

Kasulikud omadused

  • 12 numbrikohaga kalkulaator
  • Suur vedelkristallekraan
  • Samaaegse klahvikasutuse funktsioon kiireks sisestamiseks
  • Maksu- ja valuutaarvutuste funktsioonid
  • Ülemine ja alumine korpus on osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest
  • Kaks energiaallikat: päikese- ja vahetatav patarei
  • Automaatne väljalülitus

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon HS-1200TCG natukene detailsemat

Keskkonnasõbralik disain


12 numbrikohaga lauakalkulaator HS-1200TCG on osaliselt toodetud Canoni ümbertöödeldud toodete materjalidest, edendades piiratud loodusressursside jätkusuutlikku kasutamist.

Lihtne lugeda, lihtne kasutada


Lugege arve kiiresti tänu eriti suurele püstiasendis vedelkristallekraaniga kuvale. Ergonoomiline disain suure klahvistiku ja suurte vastupidavate klahvidega tagavad lihtsa kasutamise. Lisaks lubab samaaegse klahvikasutuse funktsionaalsus kiiret numbrite sisestamist ilma klahvide blokeerumiseta.

Lihtsustage keerukaid arvutusi


Lihtsustage keerukaid arvutusi ning hoidke aega kokku. Arvutage välja maksumäära diferentsiaalid ühe klahvivajutusega, kasutades kaht käepärast maksuarvutusklahvi. Valuuta teisendamine on samavõrd lihtne. Teisendage oma kohalik valuuta enda valitud valuutasse – või vastupidi – kiiresti ja lihtsalt.

Paindlikud funktsioonid


Saate kalkulaatori olekut hetkega kontrollida, kasutades klahvi „Arvutamiskäsu märkˮ. Muud funktsioonid hõlmavad ümberlüliteid lihtsaks kümnendkoha valimiseks ja ümardamiseks – samuti märgivahetust, tõstuklahvi ja protsendiklahve.

Energiasäästlik


See kahe toiteallikaga, päikese- ja patareitoitega kalkulaator ei jäta teid hätta, olgu valgustingimused millised tahes. Automaatse väljalülituse funktsioon lülitab kalkulaatori energia säästmise eesmärgil välja, kui see ei ole kasutuses. Kalkulaatoril on ka pikaealine vahetatav patarei, mitte nagu mõnel teisel sarnasel seadmel, mis tuleb pärast patarei tühjenemist ära visata.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon HS-1200TCG, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.