Canon AS-220RTS

AS-220RTS

Sellel nutikal 12 numbrikohaga kompaktsel lauakalkulaatoril on aegasäästvad äri- ja maksufunktsioonid, sealhulgas 120 arvutussammu salvestamine mällu. Osaliselt on tootmisel kasutatud Canoni taaskasutusse võetud materjale, seega säästab kalkulaator keskkonda.

Kasulikud omadused

  • 12 numbrikohaga kompaktne lauakalkulaator
  • Stiilne kaarjas korpus
  • 120 mällu salvestatud arvutussammu, mida saab vaadata automaatse kontrolli klahviga
  • Mahukad äri- ja maksufunktsioonid
  • Jätkusuutlikum, sest mõnede plastosade tootmisel on kasutatud Canoni taaskasutusse võetud tootematerjale.
  • Energiasäästlik automaatne väljalülitus

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon AS-220RTS natukene detailsemat

Rohkelt maksu- ja ärifunktsioone


12 numbrikohaga kalkulaator AS-220RTS on tänu oma ulatuslikele funktsioonidele kasulik igas äri- või raamatupidamiskeskkonnas. Selle äriarvutuse klahv saab ühe puudutusega hakkama kulu-müügi-marginaalidega. Funktsioon "Kontrolli ja paranda" mahutab mällu kuni 120 arvutussammu ja automaatse kontrolli klahv kerib sammud järjest läbi. See võimaldab arvutusi vaadata, muudatusi teha ja tehteid uuesti esitada. Lisaks on kalkulaatoril kõik tavalised tõhusaks arvutamiseks vajalikud klahvid, sealhulgas protsendi, märgivahetuse ja eraldi 0 ja 00 klahvid.

Kompaktne ja professionaalne


Kompaktset kaarja korpusega ja 134 mm laiust kalkulaatorit AS-220RTS on lihtne kaasas kanda ja see mahub mugavalt pihku. Elegantse tumehalli viimistlusega kalkulaator on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ja see jätab igal laual või riiulil professionaalse mulje.

Keskkonnasõbralikkus


AS-220RTS on nii stiine kui ka jätkusuutlik. See on võimalik tänu sellele, et Canon toodab mõned plastosad taaskasutatud materjalidest. Canon järgib enamikes suurettevõtetes kasutatavaid parimaid hanketavasid ja teeb jätkusuutlikke otsuseid.

Energiasäästlik


Usaldusväärse töö tagamiseks on kalkulaatoril nii harilik kui ka päikesepatarei. See tagab töökindluse kõikides valgustingimustes ja keskkondades. Kui kalkulaatorit 7 minuti vältel ei kasutata, lülitub see automaatselt välja. Tänu sellele säästetakse veelgi enam energiat.

Lai kohandatav ekraan


Kuigi AS-220RTS on kompaktne, on sellel lai vedelkristallekraan. Kallutage ja suunake ekraani, et muuta kasutamine mugavaks ja valgustingimused selliseks, et kuva oleks selgem ning helk ja peegeldused võimalikult vähesed.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon AS-220RTS, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.