Canon AS-1200

AS-1200

Sellel 12 numbrimärgiga pool-lauakalkulaatoril on nutikas kaarjas disain ning palju abistavaid klahvifunktsioone. Seadmel on kaks toiteallikat, kaldega ekraan ja stiilne tumehall viimistlus.

Kasulikud omadused

  • 12 numbrimärgiga kaarja korpusega pool-lauakalkulaator
  • Ülemine ja alumine korpus on valmistatud Canoni ümbertöödeldud materjalist
  • Hinnalisa (MU), tagasivõtu (RV) , lõppsumma (GT) funktsioonid
  • Ümardamine & kümnendkohtade arvu valik
  • Kahetoiteline (päike ja patarei)
  • Suur kaldega ekraan

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon AS-1200 natukene detailsemat

Suur kaldus LCD-ekraan


Tänu kaarjale disainile on 12 sümboliga kalkulaatoril suur kaldes LCD-ekraan, mis võimaldab kõiki arve kergesti ühe silmapilguga näha ka mitmesugustes valgustingimustes. Kasutajasõbralik paigutus selge klaviatuuri ja suurte värvuskodeeritud klahvidega tagab lihtsa ja veatu arvude sisestamise.

Keskkonnasõbralik disain


Lisaks ergonoomilisele kujundusele on sellel mudelil väiksem keskkonnamõju, mis on tänapäeval oluline kõikidele ettevõtetele ja üksikisikutele. Mõned kalkulaatori plastosadest on valmistatud Canoni toodete taaskasutusse võetud materjalidest.

Energiasäästlik


See kahe toiteallikaga, päikese- ja patareitoitega kalkulaator ei jäta teid hätta, olgu valgustingimused millised tahes. Automaatse väljalülituse funktsioon lülitab kalkulaatori energia säästmiseks välja, kui seda pole 7 minutit kasutatud.

Abistavad funktsioonid


Lihtsustage arvutusi ning hoidke aega kokku käepärase liuglülitiga, mis pakub lihtsat kümnendkohtade arvu valikut ning ümardamist. Teiste funktsioonide hulka kuuluvad hinnalisa (MU), tagasivõtu (RV) ja üldsumma (GT) arvutused.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon AS-1200, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.