Canon AS-120

AS-120

See 12 numbrikohaga kaarjas minilauakalkulaator sobib igasse kontorisse. Seadmel on kaks toiteallikat, kaldega ekraan ja stiilne tumehall viimistlus.

Kasulikud omadused

  • 12 sümboliga minilauakalkulaator
  • Professionaalse välimusega kaarjas korpus
  • Ülemine ja alumine korpus on valmistatud Canoni ümbertöödeldud materjalist
  • Hinnalisa (MU), tagasivõtu (RV) ja lõppsumma (GT) arvutused
  • Kahetoiteline (päike ja patarei)
  • Suur kaldega ekraan

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon AS-120 natukene detailsemat

Suur kaldus LCD-ekraan


Tänu kaarjale disainile on 12 sümboliga kalkulaatoril suur kaldes LCD-ekraan, mis võimaldab kõiki arve kergesti ühe silmapilguga näha ka mitmesugustes valgustingimustes. Kasutajasõbralik paigutus selge klaviatuuri ja suurte värvuskodeeritud klahvidega tagab lihtsa ja veatu arvude sisestamise.

Nutikas ja professionaalne stiil


See kompaktne ja kerge tumehall kalkulaator näeb välja professionaalne. See sobib suurepäraselt teie lauale või riiulile.

Keskkonnasõbralik disain


Lisaks ergonoomilisele kujundusele on sellel mudelil väiksem keskkonnamõju, mis on tänapäeval oluline kõikidele ettevõtetele ja üksikisikutele. Mõned kalkulaatori plastosadest on valmistatud Canoni toodete taaskasutusse võetud materjalidest.

Energiasäästlik


See kahe toiteallikaga, päikese- ja patareitoitega kalkulaator ei jäta teid hätta, olgu valgustingimused millised tahes. Automaatse väljalülituse funktsioon lülitab kalkulaatori energia säästmiseks välja, kui seda pole 7 minutit kasutatud.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon AS-120, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.