Canon Zoemini S
Blank-Rect Image

Canon Zoemini S

Printige kohe armsaid mälestusesemeid. Saavutage ideaalne selfi tänu sisseehitatud peeglile ja rõngasvalgustile või ühendage rakendusega Canon Mini Print, et teha kaugpäästikuga grupipilte – kõike seda koos kaameraga Canon Zoemini S.

Canon Zoemini S

Avastage Canon Zoemini S

Muutke oma mälestused armsateks mälestusesemeteks tänu elegantse Canon Zoemini S-i nutikale sisseehitatud kaamerale, selfi-peeglile, rõngasvalgustile ja kaugpäästikule

Vaata videot

Ägedad peegeldused: peegel ja rõngasvalgusti jagatavate selfide jaoks

Saavutage parimad tulemused koos taskusse mahtuva 8-megapikslilise kaameraga printeriga. Tänu rõngasvalgustile, rakenduse Canon Mini Print kaugpäästiku funktsioonile ning koheselt prinditavatele ja kleebitavatele piltidele on see seade kui fotoarmastajate unistus.

Vaadake kõiki tehnilisi andmeid

Canon Zoemini S Specification Intro

Täiuslik kombinatsioon

Tänu nutikale kaks-ühes lahendusele saate jäädvustada ja printida vaid ühe seadmega. Tänu 8-megapikslilisele kaamerale, micro-SD-kaardi pesale* ja Zink™ tehnoloogiale on Canon Zoemini S kõik, mida liikvel olles vajate.

Picture-perfect combo

Õhuke disain

Mattmustas, säravvalges ja roosakaskuldses toonis saadaval kerge printer on ideaalne kaasaskantav lahendus, mis mahub hõlpsalt teie taskusse või kotti.

Sleek solution
Shareable selfies

Jagamist väärt selfid

Ette kinnitatud peegel ja rõngasvalgusti tagavad, et teie selfid oleksid suurepärased, ning rakenduse Canon Mini Print kaugpäästiku funktsioon võimaldab teil hõlpsalt jäädvustada ka grupipilte.

Nutikad klõpsatused

Kasutage Bluetoothi** ja rakendust Canon Mini Print, et printida pilte otse oma nutitelefonist. Lisaks saate kasutada ägedaid filtreid ja luua erinevaid kollaaže. Rakendus võimaldab ka kaamera programmeerimist: muutke selle helisid ja aktiveerige viiteaeg, et jäädvustada parimaid poose.

Smart snaps

Printige ja kleepige

Tänu kleepuva tagaküljega kulumiskindlale Zink™ prindipaberile, mida mahub seadmesse 10 tükki, saate oma lemmikpilte kasutada ka esemete kaunistamiseks.

Kaheksa loomingulist ideed väljatrükkide jaoks

Print, peel and stick
Canon Mini Print app

Canoni rakendus Mini Print

Ühendage Canoni Zoemini printer oma mobiilseadme või tahvelarvutiga, kasutades rakendust Canon Mini Print, mis on tasuta allalaaditav App Store’ist ja Google Playst***. Jäädvustage ise või laadige fotod alla otse Facebookist, Instagramist, Dropboxist, iCloudist või teenusest Google Photos. Võite lisada ka filtreid, AR-isid, moonutusi, joonistusi või teksti ja luua täiesti omanäolisi fotosid.

Laadige alla App Store'ist
Laadige alla Google Playst

Canon ZINK™ fotopaber

ZINK paber on kaetud mikrokristallidega, mis reageerivad kuumusele, luues määrdumis-, kulumis- ja veekindla pildi ilma mingisuguse tindita.

Ostke 20 lehte

Ostke 50 lehte

Canon ZINK™ Photo Paper

Peamised tehnilised andmed

zink

ZinkTM

printimistehnoloogia

Smartphone-ready

Nutitelefoni valmidus

iOS ja Android

Chic and lightweight

Stiilne ja kerge

188-grammine mudel on saadaval mattmustas, säravvalges ja roosakaskuldses toonis

Resolution

314 × 600 punkt/tolli

Lahutusvõime

Available in 4 colours

Bluetooth®

Bluetooth®-i ühenduvus

5 Megapixels

8-megapiksliline

Kaamera

Remote shutter

5-megapiksliline kaamera, micro-SD-kaardi pesa* ja Zink™ tehnoloogia – see on kõik, mida liikvel olles vajate.

Koos rakendusega Canon Mini Print

Micro SD

Micro-SD*

Mälukaardi tugi

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

Key Specifications
What’s in the box

Karbi sisu

Kõik, mida vajate pildistamiseks, muutmiseks ja printimiseks

Canoni printeriga kiirpildikaamera Canon Zoemini S (saadaval mattmustas, säravvalges ja roosakaskuldses toonis)

USB-kaabel

Ohutuskaart

EWS-i garantiikaart

Kiirjuhend (kaart)

Canon Zink™ fotopaber (10 lehte) + 1 SMARTSHEET

Randmerihm

Ühilduvad lisatarvikud

#FreeYourStory

Olge julged. Olge ekspressiivsed. Olge originaalsed. Näidake meile elu läbi enda objektiivi. Vahet ei ole, kas valite foto, väljatrüki või video – jagage oma lugu läbi enda ainulaadse perspektiivi.

Lisateave

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Seotud tooted

*Mudeliga Canon Zoemini S tehtud fotosid saab salvestada micro-SD-kaardile. Pilte ei saa kaardilt kaamerasse Canon Zoemini S laadida.

**Sõna Bluetooth® ja sellega seotud logod on ettevõtte Bluetooth SIG, Inc. kaubamärgid, mida Canon Inc. kasutab litsentsi alusel. Muud kaubamärgid ja ärinimed kuuluvad nende omanikele.

***Lahtiütlus: mobiilseade peab olema Bluetooth®-i kaudu ühendatud Canon Zoemini printeriga ja rakendusega Canon Mini Print, mis on tasuta allalaaditav App Store’ist ja Google Playst. Ühilduv mobiilseadmetega, milles on iOS 9.0 või uuem, ja Androidi seadmetega, milles on Android 4.4 või uuem.