canon cameras mirrorless

Peeglita kaamera või digipeegelkaamera? 

Tutvuge mõlema parimate omadustega

Kogu teave, mida vajate endale täiusliku kaamera valimiseks

Valige endale täiuslik kaamera

Kui uurite vahetatavate objektiividega kaamerate eeliseid või otsite uusi ja põnevaid loomingulisi võimalusi, võite valida kompaktse EOS M peeglita kaamera või EOS digipeegelkaamera vahel. Mõlemad pakuvad pildindustehnoloogia parimaid saavutusi, et tagada võimas jõudlus, suurepärased tulemused ja hämmastavad loomingulised võimalused. Samuti on saadaval äärmiselt paindlik EOS-objektiivide ja -lisatarvikute valik. Siin on meie juhend, mis aitab teil endale täiusliku kaamera valida.

eos m5 ambient comparison

Täiuslik esimene kaamera

Tehke oma esimesed sammud EOS-kaamerate maailmas ning avastage hõlpsasti oma loominguline potentsiaal, kasutades meie algajatele mõeldud mudeleid EOS M10 ja 1300D. Täiuslik sissejuhatus vahetatavate objektiividega kaameratesse – mõlemad mudelid pakuvad suurepärast fotode ja videote kvaliteeti tänu suurele 18-megapikslisele sensorile, samuti on neil mugavaks jagamiseks Wi-Fi ühendus.

eos m10 eos 1300d

EOS M10

Väike, kerge ja mitmekülgne – saate mudeli EOS M10 endaga igale poole kaasa võtta ja sobitada selle just enda stiiliga, kuna mudeli värvide ja kaameraümbriste valik on väga lai. Täiuslik edasiminek nutitelefoni või kompaktkaamera kasutajale – lisaks suurepärasele kvaliteedile ja vahetatavatele objektiividele on selle kaameraga väga lihtne suurt muudetava nurgaga puuteekraani kasutades selfie’sid teha ning lihtsat suunamist ja pildistamist nautida.

Vaadake lisaks

eos m10 sample alina rudya

EOS 1300D

Mitmete loominguliste valikutega, kuid siiski kasutajasõbralik mudel EOS 1300D on täiuslik digipeegelkaamera, kui olete fotograafiateekonna alguses. Saate fotograafia kohta õppida ja avastada hõlpsasti oma kunstilist poolt, juhtides seadeid täpselt nii palju, kui ise soovite.

Vaadake lisaks

gull sample a2 creative filters off

Täiuslik valik järgmiseks sammuks

Kui olete valmis viima oma fotograafia uuele tasemele või soovite lihtsalt võimsat üldotstarbelist kaamerat, siis valige väikse ja kaasaskantava mudeli EOS M3 või mitmeid tehnoloogiad sisaldava mudeli EOS 760D vahel. Mõlemad pakuvad 24,2-megapikslist kvaliteeti, juhtimist muudetava nurgaga puuteekraanilt ja Wi-Fi ühendust hõlpsaks jagamiseks. Lisaks saate nautida alati suurepäraseid tulemusi tänu lihtsasti kasutatavatele automaatrežiimidele või avastada hõlpsasti loomingulisi võimalusi, mida pakub kaamera täielik käsitsi juhtimine.

eos m3 eos 760d

EOS M3

Väike, kompaktne ja digipeegelkaameraga sarnase kasutatavusega – EOS M3 ühendab suure jõudluse ja suurepärase kvaliteedi kaasaskantavusega. See on piisavalt kiire, et saaksite hõlpsasti spontaanseid hetki tabada. Samuti saate katsetada mitmete loominguliste funktsioonidega. Võite sellele lisada ka valikulise elektroonilise pildiotsija, et oma kadreerimisvõimalusi laiendada.

Vaadake lisaks

EOS 760D

Tänu mitmekülgsetele juhtnuppudele ja peenele digipeegelkaamerate ergonoomikale suudab EOS 760D viia teie fotograafilise potentsiaali uuele tasemele. Tänu lihtsale kohandamisele ja täiustatud 19-punktilisele automaatteravustamissüsteemile on kiirelt liikuvate objektide jälgimise lihtne ning saate nautida suurepäraseid tulemusi olenemata sellest, kas pildistate sporti, portreesid või maastikke. Lisaks on sellel muudetava nurgaga puuteekraan, mis on suurepärane erinevatest perspektiividest videote filmimiseks.

Vaadake lisaks

eos 760d sample

Täiuslik edasijõudnud kasutajale

Meie täiustatud võrguühendusega 24,2-megapikslised EOS-kaamerad lasevad teil avastada uusi subjekte ja tehnikaid ning arendada oma loomingulist poolt uutel ja põnevatel viisidel. Avastage mudelite EOS M5 ja EOS 80D tipptasemel funktsioonid, mis pakuvad teile paremat juhitavust ja kiirust, sealhulgas kiired automaatteravustamissüsteemid ja stabiilne sarivõte kiirusel 7 kaadrit/s. Lisaks pakuvad need uusi tasemeid jõudluses ja kvaliteedis, mis viivad teie foto- ja videograafia seninägematutesse kõrgustesse.

eos m5 eos 80d

EOS M5

Mudel EOS M5 ühendab Canoni kompaktkaamerate ja digipeegelkaamerate parimad omadused – selles mudelis on ideaalselt tasakaalustatud suur jõudlus ja väikesed diskreetsed mõõtmed, mis on täiuslik tänavafotograafia jaoks. Lisaks saate nautida tõetruud EOS-kaameraga sarnast kasutamist tänu kõrge eraldusvõimega kesksele elektroonilisele pildiotsijale. See on täiuslik valik praegustele EOS-kaamerate kasutajatele, kes soovivad täiendavat kaamerat, mis ühilduks nende objektiividega. Samuti nendele, kes otsivad väiksemat alternatiivi traditsioonilisele digipeegelkaamerale.

Vaadake lisaks

EOS 80D

Avastage piiritud loomingulised võimalused selle võimsa, mitmekülgse ja kiirelt reageeriva mudeliga EOS 80D, mis on suurepärane kaamera spordi-, portree-, maastiku-, tänava- ja reisifotograafiaks, hämaras pildistamiseks ning loominguliste videote loomiseks. Kaamera on täis uuenduslikke tehnoloogiaid, pakkudes teile just nii palju juhitavust ja paindlikkust kui vajate, et saavutada igas olukorras silmapaistvaid tulemusi.

Vaadake lisaks

eos 80d sample

Vajate veel abi?

Uurige edasi, et leida endale täiuslik kaamera.