Scanners Cashback
alt text goes here

EKSKLUSIIVNE CPSi PAKKUMINE

Kui ostate EOS R enne 10. jaanuari, saate juhtrõngaga kinnitusadapteri EF-EOS R eest esitada 200 € suuruse tagasimakse taotluse.

*Rakenduvad tingimused

Värskendatud CPSi ja uue EOS R tähistamiseks saavad CPSi liikmed EOS R ostmisel esitada juhtrõngaga kinnitusadapteri EF-EOS R eest 200 € suuruse tagasimakse taotluse.

Juhtrõngaga kinnitusadapter EF-EOS R on võrreldes kinnitusadapteriga EF-EOS R veelgi paindlikum, pakkudes suuremat kontrolli ja kohandatava juhtrõnga kasutusvõimalust koos EF-objektiividega.

Kuidas see töötab?

Vormistage EOS R ja juhtrõngaga kinnitusadapteri EF-EOS R ost mis tahes osaleva jaemüüja juures enne 10. jaanuari 2019 ja esitage 200 € suurune tagasimakse taotlus. See kampaania kehtib toodetele, mis on ostetud ajavahemikus 5. september 2018 kuni 10. jaanuar 2019. Tagasimakse taotlust saavad kampaaniaperioodi vältel esitada ainult CPSi liikmed.

Ei ole veel CPSi liige? Liitumiseks klõpsake siia

Nõuetele vastavad tooted

Ostke EOS R ja esitage juhtrõngaga kinnitusadapteri EF-EOS R eest 175 £ suurune tagasimakse taotlus.

EOS R komplektid

Juhtrõngaga kinnitusadapter

Ostukohad

Tagasimakse taotluse esitamiseks ostke Canoni valitud tooteid osalevate jaemüüjate käest.

Osalevad jaemüüjad

EOS_R_Control_Ring_Mount_Adapter.jpg

Canon Professional Services

Members get access to CPS Priority Support, both locally and at major events; a priority Fast Track repair service; and — depending on your level of membership — free back-up equipment loans and return shipping on maintenance. They can also regularly enjoy exclusive members’ offers.

Find out more and apply

A CPS member looking pleased with his Canon photography equipment

Lisateave