L-series EOS R & EF Lenses

Canoni RF-objektiivid

Avastage, mida uut on tulemas

2020. aasta uued tooted

Canonil on hea meel teatada mitmete uute objektiivide ja pikendajate lisandumisest EOS R süsteemi, sh vapustavad L-seeria mudelid RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM, RF 600mm F11 IS STM ja RF 800mm F11 IS STM, mis pakuvad suurepärast ulatust ja mitmekülgsust. Lisaks sellele kinnitab Canon täiendavate RF-objektiivide turule toomist 2020. aastal.

Ehitatud algusest peale

EOS R süsteem ja RF-kinnitus viivad olemasoleva EOS süsteemi pärandi uutesse kõrgustesse. EOS R süsteemi arendamisel olid kõrvuti nii tehnoloogilised uuendused kui ka lõppkasutajate tagasiside. Loomisel peeti silmas kasutamise kergust ja objektiivide portfoolio edasise laiendamise võimalust.

Kvaliteetne disain

RF-objektiivi kinnitus võimaldab uut radikaalselt disaini, kus suuri läätseelemente saab kinnitada sensorile võimalikult lähedale. Nii jõuab valgus otse sensorile. See vähendab optilisi aberratsiooni, suurendades seeläbi pildikvaliteeti.

Canon The RF mount

Paindlik konstruktsioon

Kinnituse lühike tagumine teravustamine ja suur 54 mm diameeter võimaldasid Canoni optilistel inseneridel luua uue põlvkonna optikat, mis pakub ideaalset tasakaalu süsteemi suuruse, kvaliteetsete piltide ja kõrgete näitajatega jõudluse vahel.

Canon eos r back folts

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...