4K vs HD page

4K või täis-HD video?
Selgitame valikuvõimalusi

Avastage 4K ja täis-HD video erinevused – et saaksite valida endale sobiva seadme.

Teadlik valik

Alates eraldusvõimest kuni andmete salvestamise, töötlemise ja taasesituseni – kõik, mida teil on vaja teada 4K and täis-HD video erinevuste kohta.

Pildi eraldusvõime

4K video, mida teatakse ka kui 4K UHD, pakub neli korda suuremat eraldusvõimet kui 1080p täis-HD (3840 × 2160 pikslit). See tähendab, et võrreldes täis-HD režiimiga võimaldab 4K-eraldusvõime hämmastavat ja väga reaalset detailset tulemust.

Image resolution

Andmete salvestamine ja voogedastamine

4K videod salvestavad rohkem andmeid, mistõttu on teil sama pika salvestusaja jaoks vaja suurema mahu ja edastuskiirusega mälukaarte ning paremat internetiühendust voogedastuse jaoks. Täis-HD tähendab väiksemaid faile, mis on ideaalsed lihtsaks üleslaadimiseks ja internetis voogedastamiseks.

Data capture and streaming

Salvestamine ja töötlus

4K-eraldusvõimega jäädvustades on lisaandmete salvestamiseks vaja suuremat kõvaketast ja ka võimsamat personaalarvutit, et tagada sujuvam töötlus.

Storage and editing

Loomingulisus

4K-eraldusvõimega saate nautida loomingulist vabandust suumida, panoraamida ja kärpida oma salvestust kuni 200% ning samal ajal rakendada ka täis-HD eraldusvõimet. Seetõttu on see ideaalne valik videoentusiastidele, kes jäädvustavad filme ja loomingulist materjali.

Creativity

Mitmekülgne

Canoni kaamerad, mis salvestavad 4K-eraldusvõimega, jäädvustavad ka täis-HD režiimis – nii saate valida iga loomingulise projekti jaoks õige eraldusvõime.

Versatility

Taasesitamine

Nautige 4K videote täielikku efekti ja suurepärast detailsust 4K teleris. Isegi kui teil veel ei ole 4K telerit, siis 4K salvestusseadme valimine kindlustab, et teil on tulevikus võimalik selle suurepärast detailsust kogeda.

Blocks Playback

Vajate veel abi?

Saage lisateavet LEGRIA HF G seeria videokaamerate kohta ning võrrelge kõik-ühes ja vahetatavate objektiividega salvestusvõimalusi.