ÜLEKANDEKOMMUNIKATSIOON

Tindipritsi paindlikkus tagab väikeste trükitööde kvaliteedi

Man and woman look through a book printing catalogue at a large desk

Ülekandekommunikatsiooni spetsialistid

Madalmaades ja Hispaanias tegutsev AddComm Group aitab ettevõtetel täiustada kommunikatsiooni raamatu printimisteenustega, sh ülekandedokumentide automatiseeritud edastus, otsepost ja kliendikommunikatsioon.

Man works at computer in front of high speed inkjet press

Digitaliseerumine esitab printimisele väljakutseid

Digitaalkanalite võidukäik on vähendatud nõudlust väikeste trükitööde järele. AddCommi jaoks ei olnud enam majanduslikult kasulik pideva söötmisega tindiprinteritega väiksemate tööde tootmine, kuna need on loodud suuremahuliseks tootmiseks. Toonerpressid põhjustasid aga probleeme kulude ja väljatrüki kvaliteediga.

AddComm Group vajas väikeste trükitööde tootmiseks tõhusat printimisprotsessi, mis ei teeks kvaliteedis kompromisse.

Two men working at digital printing machine

Värvilise tindiprinteri lahendus

Kuna AddComm oli teinud Canoniga koostööd juba üle kahekümne aasta, siis oli ettevõte kindel, et leiab Canoni tulevikku vaatavate lahenduste seast endale õige – ja Canoni kaubandusliku trüki äripäeval Saksamaal nad selle leidsidki.

VarioPrint i300 värviline lehtsöötmisega tindiprits-trükipress integreerub hõlpsasti AddCommi raamatute tootmisprotsessidega, tagades kvaliteedi, tootlikkuse ja mitmekülgsuse, mis on vajalik kuni 2500-leheliste printimistööde jaoks. Lisaks sobitub selle kvaliteet ettevõtte olemasolevate ColorStreami pressidega.

Woman sitting at office computer desk, smiling at camera


KUNA ME EI KASUTA VÄIKESTE TRÜKITÖÖDE JAOKS ENAM TOONERIPRESSE, ON PRINTERITE KASUTAMINE PAINDLIKUM JA TÕHUSAM.

Leonie van der Veen,
AddCommi tegevjuht
Man examines colour digital prints for book printing

Uued tulevikuvõimalused

Printeri VarioPrint i300 paindlikkus on muutnud AddCommi digitaalseid ja printimisega seotud kommunikatsiooniteenuseid. Kallist tooneritehnoloogiat asendab nüüd digitaalprintimisega press, mis haldab väikesetiraažilisi personaliseeritud dokumente kulutõhusamalt ja vastab algsete suuremahuliste prinditööde kvaliteedile.

Tänu segamaterjali kasutamise võimalusele eristub AddComm nüüd teistest konkurentidest – avanenud on uute turuvõimalustega maailm ja ettevõte on juba saanud uusi lepingulisi kliente.VARIOPRINT i300 ON SIIANI ENNAST IGATI ÕIGUSTANUD.

Saavutage maksimaalne mõju oma digitaalsetes ja printimisega seotud kommunikatsioonides

Võtke ühendust meie meeskonnaga