nama-hero1

Sloveenia selvekauplusekett Nama täiustab oma turvasüsteemi Canoni võrgukaameratega

Canoni poolt Namale loodud võrgukaameralahendus on andnud suurepäraseid tulemusi ning aidanud kaasa varguste avastamisele. Eriti tervitatavaks täiustuseks on süsteemi pildikvaliteedi üleüldine paranemine. See on otseselt aidanud suurendada avastatud rikkumiste arvu ja kohalikule politseijaoskonnale esitatud väärteoavalduste arvu.

Lisaks on uue süsteemi haldamine lihtne ja kasutajasõbralik, et varguste ennetamise meeskond saaks pühendada häguse videomaterjali uurimise asemel rohkem aega varguste jälgimisele ja avastamisele. Ka uued töötajad õpivad süsteemi haldamise selgeks vaid paari tunniga. Lisaks tagab tarnijaga sõlmitud hooldusleping kiire reageerimise meie tehnilistele probleemidele, et süsteemi töökatkestused avaldaksid selle kasutatavusele võimalikult vähe mõju.

nama-image1

„Saame hõlpsasti vajaduse korral lisada täiendavaid kaameraid ja vanemad mudelid välja vahetada. See on pikaajaline investeering. Meil on hea meel jätkata Canoniga koostööd ja tõenäoliselt võtame selle lahenduse tulevikus ka teistes poodides kasutusele.ˮ

Branka Jerala, turundusdirektor