EDULUGU

Võimekust tõstvad ruumisäästlikud lahendused

Two men in dark trousers and light shirts stand in front of a large Canon digital printing press.

Ettevõtte tähtsad dokumendid

Teavet haldava ettevõttena hakkas Star Storage tegelema ka printimise ja kohaletoimetamisega, et pakkuda oma klientidele teabekaitse ning dokumentide arhiveerimise terviklikku lahendust. Pankadest telekommunikatsiooni- ja kommunaalettevõteteni – Star Storage’i kliendid eeldavad, et nende ettevõtete tähtsad dokumendid prinditakse ja toimetatakse nendeni 24 tunni jooksul.

Woman with short dark hair wearing navy trousers and a long-sleeved white shirt uses a scanner on top of a Canon commercial digital printing press.

Kasvades mahult, aga mitte mõõtmetelt

Pärast järjepidevat kasvu mõistis ettevõte, et nad peavad oma tootmisvõimekust tõstma. Kuna ruum oli piiratud, siis oli nende jaoks oluline, et iga tootlikkust tõstev ja uusi võimalusi lisav lahendus ei oleks liiga suur.

Man in sky blue polo shirt and a baseball cap loads A4 paper into the open drawer of a large Canon digital printing press.

Tootlikud lahendused

Tänu Canoni seadmete suuremale tootlikkusele pidi Star Storage oma kümne olemasoleva lehtpaberiga digitaalse pressi asemele hankima ainult viis Canoni pressi. Kuna Star Storage oli tuttav mudeliga VarioPrint, valisid nad kaks VarioPrint 6250 pressi, ühe Canon varioPRINT 110 pressi mustvalgeks printimiseks ja kaks Canon imagePRESS C800 pressi värviliseks printimiseks.Ülekandedokumentide printimises on palju potentsiaali ja Canoni värvilised pressid aitavad meil seda ära kasutada.

Silvius Neagu, toodangu juhtimise allhankeosakonna juhataja
Two middle-aged men in light blue shirts and stand behind a commercial printer as reams of printed paper weave through the open-ended machine.

Sild tulevikku

Canoni seadmete mõju ettevõttele on olnud ülisuur, mõjutades eriti tootlikkust ja tõhusust. Star Storage suudab toota nüüd 20% rohkem lehekülgi, ilma et nad oleksid pidanud suurendama personali töömahtu või masinate füüsilist ruumi.

Tänu soodsamale leheküljehinnale ja seadmete väiksemale elektritarbimisele vähenesid ettevõtte tootmiskulud. Pakkudes nii usaldusväärsust kui ka kiirust, on ettevõttel Star Storage potentsiaali avastada uusi võimalusi ja nihutada ülekandedokumentide printimise piire.CANONI SEADMETE USALDUSVÄÄRSUS ON ENNAST IGATI TÕESTANUD.

Kirjutanud Silvius Neagu


Avastage, kuidas meie digitaalse printimise teenused võivad teie ettevõttele kasuks tulla.

Võtke ühendust meie meeskonnaga