EDULUGU

Premier Insurance – Kindlustades tulevikku

Hero image

Laadige alla Premier Insurance’i edulugu


CANONI MEGATANK PRINTER ON AIDANUD MEIL VIIA ETTEVÕTTE UUELE TASEMELE.

Anik Islam, tegevdirektor, Premier Insurance
Premier Insurance has been providing

Premier Insurance on pakkunud oma klientidele kindlustustooteid alates 1983. aastast. Vaid paar aastat tagasi tegutses ettevõte otsekui ühe mehe ansambel. Siis võttis ohjad enda kätte Anik Islam, kes tahtis viia ettevõtte kaugemale ja kõrgemale. Kiiresti arenev Premier Insurance on praegu juhtiv Ühendkuningriigi kindlustusvahendaja ja lähiajal ei ole aeglustumist ette näha.

Resources need to meet demand

Seadmed peavad vastama nõudlusele

„Mõned printerid ei ühendunud juhtmevabalt ja me tahtsime muuta töö sujuvamaks, et me ei peaks pidevalt ohtlike kaablitega tegelema. Lisaks oli meil probleem tindi tootlikkusega ning me raiskasime aega kallite kassettide tellimisele ja paberi lisamisele,“selgitas Anik.

Olemasolevad printerid töötasid ainult standardse kontoripaberiga ja prindikvaliteet oli parimal juhul vaid keskmine.

Canoni lahendus

Anik tegi põhjalikku uurimustööd, et leida lahendust, mis vastaks nende erinevatele nõudmistele: suur tootlikkus, ühenduvus ja paindlik printimine.

„KUI ME AVASTASIME CANONI PIXMA G SEERIA, SIIS TUNDUS, ET SEE VÕIBKI VASTATA KÕIKIDELE MEIE NÕUDMISTELE,“

rääkis Anik.

Quote image

PIXMA G seeria pakub intuitiivset LCD kasutajaliidest, 350-lehelist mahtu ja automaatset kahepoolset printimisvõimekust – ideaalne Premier Insurance’i toimekasse kontorikeskkonda. Lisaks võimaldab Ethernet luua kohalikus kontorivõrgustikus kiireid ja turvalisi ühendusi.

Mis kõige tähtsam, Canon PIXMA G seerias on suure tootlikkusega täidetavad mahutid, mis tagavad katkestuseta töö ja seda soodsama hinna eest kui teised võrreldavad printerid. Vaid kolme musta tindipudeliga saab printida 18 000 lehekülge, mis on tõeline muutus, nagu Anik toonitas.

Body image


SEE ON TÕHUSTANUD ETTEVÕTTE ADMINISTRATIIVSET OSA. MEIL EI TEKI ÜHTEGI SEISAKUT JA TOOTLIKKUS ON VÄGA SUUR. ME EI PEA PIDAVALT TINTI JUURDE TELLIMA, TÄNU MILLELE ON KULUD MADALAMAD JA SAAME TINDIKASSETTE MUGAVALT ISE TÄITA.

PIXMA G seeria saab hakkama erinevate prindimaterjalidega – tavaline paber, ümbrikud, kaardi- ja fotopaber – ning formaatidega, mis ulatuvad 3,5 tollist kuni A4-ni. Lisaks on sel kahesuunaline paberisöötur, tänu millele saab ümbrikud panna tagumisse kassetti ja tavaline paber jääb eesmisesse kassetti. Nii ei pea pidevalt paberit vahetama ja päeva lõikes säästab see palju väärtuslikku aega.

Pigmentmust tint on ideaalne professionaalsete äridokumentide soodsaks printimiseks ja kvaliteetsed värvainepõhised tindid sobivad klientidele esitlevate materjalide loomiseks.

Need võimsad täiendused on aidanud liikuda Premier Insurance’il järgmisele tasemele. Sertifikaadid, turundusmaterjalid ja ümbrikud on nüüd tänu PIXMA G seeria printerile ülimalt kvaliteetsed ning neist kumab läbi Premier Insurance’i kaubamärgi uus ja julge identiteet.

Pilvevõimalused on samuti väga kasulikuks osutunud. Tänu käepärasele Canon PRINT rakendusele ja Canon PIXMA Cloud Linkile saab internetiühenduse olemasolul printida kõikjal maailmas. Lisaks on võimalik printida eemalt pilvekontodelt, nagu Google Drive, Dropbox või Evernote, seega saate integreerida olemasolevasse töövoogu ka pilveteenuseid. Nii saavad sujuvat ühendust nautida nii kontoris kui ka väljaspool kontorit töötavad inimesed.

Ühendkuningriigi laiendus PIXMA G seeriale

Premier Insurance on mõistnud, millised strateegilised eelised kaasnevad rohkemate füüsiliste pindadega, mistõttu on neil enesekindel plaan Ühendkuningriigis oma haaret laiendada. Anik on kindel, et kõikides nendes kohtades saab olema ka PIXMA G6050.

Võib kindlalt öelda, et Canon PIXMA G seeria on leidnud jäädava koha Premier Insurance’i meeskonnas.

Seotud edulood