DIGITAALSETE RAAMATUTE PRINTIMINE

Täiuslikult personaliseeritud

Birds eye view of book printing services warehouse

Personaliseeritud toodete populaarsus

Personaliseeritud prinditeenuste pakkuja Signature Gifts järgib trendi ja pakub kohandatud sisu. Alates 2009. aastast on ettevõte laiendanud oma tootevalikut, et pakkuda personaliseeritud kingitusi nagu kalendrid, kruusid ja tekstiilitooted. Samuti on nad kogunud kokku kogu personaliseeritud raamatute turul pakutava, mille tulemuseks on Signature Books.

Two men examine personalised book printing pages on top of printing press

Edu märgid

Kuna personaliseeritud raamatute nõudlus on kiirelt kasvamas, võtab Signature Books igal aastal järjest rohkem tellimusi vastu – trükimaht on kasvanud ligikaudu 300 000 raamatuni.

Ettevõte vajas digitaalprintimisega pressi, mis võimaldaks tuua kaks tootmisliini ühe katuse alla, vastata kvaliteetsete toodete nõudlusele ja pakkuda lühikesi ringlusaegu.

People in background work at industrial book printing equipment in warehouse

Ideaalne printer

Seadme hankimisel pöördus Signature Gifts Canoni poole, kelle nõuandel valiti mudel VarioPrint i300.

See tindipritsprinter oli ideaalne lahendus, vastates ettevõtte kindlatele nõuetele ja võimaldades konkurentidest sammu võrra ettepoole liikuda. VarioPrint i300 automatiseerib tootmisprotsessi, kõrvaldades ooteaja ja suurendades tootlikkust.

Lisaks sellele komplekteerib PRISMAprepare’i eelpressi tarkvara sarnaseid objekte, tagades Signature Giftsile püsiva kiiruse ja tõhusa töö läbi suurema kasumi.

Man stands front of varioprint i300 digital printing press holding large piece of paper


MIS PUUDUTAB PRESSI KVALITEETI JA VÄLJATRÜKKE, SIIS SUUDAB SEE NÕUDLUSELE VASTATA.

Peter Druce,
Signature Giftsi tehniline direktor

Nõudlusega sammu pidamas

Uus press võimaldas Signature Giftsil oluliselt ülalpidamiskulusid vähendada, viies kogu personaliseeritud raamatute tootmise ühte kohta Šotimaale.

Tänu printerile VarioPrint i300 ja tarkvarale PRISMAprepare saab Signature Gifts kulutõhusamalt uusi raamatuid välja anda, ilma vajaduseta uusi töötajaid palgata. See võimaldas ettevõttel tulla raskusteta toime kahe kõige kiirema kuuga aastas, saavutades 3,2 miljonit A4-trükki kõigest ühe vahetusega süsteemi abil.

Pärast seda kui Signature Gifts täiustas oma ettevõtet Canoni printimislahendusega, suudab ettevõte vastata pidevalt kasvavale nõudlusele ja müük on kasvanud lausa 25%.PRESS SAAB ILMA OOTEAJATA HAKKAMA NII VÄRVILISE KUI KA MUSTVALGE PRINDITÖÖGA.

Avastage, kuidas digitaalsete raamatute printimise lahendused võivad teie ettevõttele kasuks tulla

Võtke ühendust meie meeskonnaga