EDULUGU

Mini Professors – Lõbusad teaduslikud katsed eelkooliealistele lastele


Laadige alla Mini Professorsi edulugu


SEE ON USALDUSVÄÄRNE, KULUTÕHUS JA KERGESTI KASUTATAV ... NING SEE NÄEB SUUREPÄRANE VÄLJA.

Natasha Spink, frantsiisi omanik, Mini Professors
Children have an unquestionable thirst for learning.

Lastel on uute asjade õppimise vastu suur huvi. Mini Professors pakub võimalust avastada teaduslikku maailma lõbusas ja turvalises keskkonnas.

Lihtsate sõnadega selgitatud teaduslikud põhimõtted annavad igale lapsele – alates lasteaiast kuni koolieani – võimaluse hakata miniprofessoriks.

Rising to the challenge

Lahendamist ootavad väljakutsed

Natasha Spink juhib Mini Professorsi frantsiisi St Albansis ja Harpendenis. Kuna tema ettevõte on üsna uus, oli tal vaja kiiresti tuntust kasvatada. Seepärast otsis ta printerit, mis saaks hakkama nii tema frantsiisi turundusmaterjalide kui ka muude laste jaoks mõeldud kursusematerjalide printimisega.

Canoni lahendus

Pärast põhjalikku uurimistööd oli Natasha veendunud, et Canoni MegaTank printer vastab kõikidele nõudmistele ja seni ei ole ta pidanud pettuma.

„PRINTERIGA SAIN MA LUUA LASTELE MITMEID ERINEVAID MATERJALE, MIDA KATSETE KÄIGUS KASUTADA.“

Quote image

„Meil on palju erinevaid malle ja kleepse ning me kasutame paljusid kaarditüüpe. Siiani on Canon PIXMA G seeria suutnud printida mis tahes materjalile, mis me talle ette pannud oleme,“ rääkis vaimustunud Natasha.

Peamiseks ostustiimuliks olid integreeritud ja kergesti täidetavad suure tootlikkusega MegaTanki mahutid, mis suudavad pakkuda suuremahulist printimist madalama hinna eest.

The Canon PIXMA G Series manages to print on everything


Mahutid on märgistatud mõõtjoontega, tänu millele saab täpselt vaadata, kui palju tinti alles jäänud on. See on andnud võimaluse raha säästa, kuna vana printeriga oleks samal ajal väga palju kassette kulunud.

Suureks plussiks on ka juhtmevaba võimekus. MegaTank printer võimaldab Natashal hoida lastel silma peal ühel toas ja saata prinditööd oma sülearvutist teise tuppa, olles samal ajal kindel, et kõik saab õigeks ajaks valmis.

Pärast iga klassi lõpetamist antakse lastele tunnistused, kus tuuakse välja nende vastõpituid oskused. MegaTank printeri usaldusväärne ja kvaliteetne väljund tagab, et tunnistused näeksid välja suurepärased ja valmistaksid lastele tõelist rõõmu.

„Mulle väga meeldib anda neile midagi, mille üle ma ise uhkust tunnen. Kvaliteet on väga hea ja neil on samamoodi uhke tunne neid tunnistusi oma koju üles panna,“ selgitas Natasha.

Särav tulevik

Natasha loodab, et kõiki tema kursusel osalevaid lapsi ootab särav tulevik. Lisaks usub ta, et lastele tuleks teadusmaailma võimalikult vara tutvustada. Ka ettevõtte tuleviku osas on tal suured plaanid, näiteks plaanib ta laieneda rohkematesse lasteaedadesse, algkoolidesse ja pakkuda rohkem lapse ja lapsevanema koolitusi.

Canon PIXMA G seeria printeril on selles plaanis suur osa.

Seotud edulood