Borealis-hero1

Globaalne lahendus globaalsele ettevõttele

Borealis, kellel on esindused 17 riigis, ootab oma globaalsetelt IT-tarnijatelt tugiküsimustes kiireid reageerimisaegu. Selle nõude täitmiseks on oluline omada ühte globaalset printeritarnijat, kelle keskne kontaktisik haldaks teenust kõigis riikides.

Turu hoolika hindamise järel otsustas Borealis Canoni kasuks. Vaid kaheksa kuuga asendati 17 riigis 1165 seadet 1000 uue seadmega. Lisaks sellele, et üleminek oli kõigi kasutajate jaoks sujuv, pakub uus lahendus paremat dokumenditurvet ning säästab tänu kõrgele standardiseeritusele Borealise jaoks hooldus- ja tugiteenuste kulusid.

Borealis-image1

„Selle projekti juures on minu jaoks kolm silmapaistvat tegurit,” ütles Jacky Cillen. „Esiteks on Canon tõeliselt globaalne tegija. Teiseks toimus projekti teostamine nii aja, eelarve kui ka saavutatud standardiseerimistaseme osas väga sujuvalt. Minu jaoks on kõige olulisem aga see, et Canon on pakkunud pärast projekti teostamist sama head kliendituge nagu rakendamise ajal. Meile pakutakse kogu maailmas parimat võimalikku tuge – just seda me tehnoloogiapartnerilt ootamegi.

„Meie eesmärk oli minna sujuvalt üle standardiseeritud ja täiesti võrgupõhisele prindikeskkonnale. Selle peamiseks põhjuseks oli soov pakkuda meie kasutajatele tsentraliseeritumat kliendituge ning säästa hooldus- ja tugikuludelt.”

Jacky Cillen, infotehnoloogia ja süsteemide (IT&S) tiimi juht