HSD-hero1

hs Druck näeb oma tulevikus personaalset digitaaltrükki

„Kui otsustasime asutada ettevõtte hs Druck, uskusime, et digitaalsed teenused saavad klientidele anda midagi erilist, mis on enamat kui vaid suurepärane printimine,” meenutab Helmut Hörmanseder. „Kiire tootmine ei olnud meie motivatsioon, meid innustas potentsiaal kasutada isiklikke teenuseid, et aidata klientidel oma prinditud materjalide piire avardada.”

hs Druck kasutab kolme Canoni imagePRESS tootmispressi, Canoni toetatud muutuvandmete tarkvara Objectif Lune’s PrintShop Mail koos DirectSmile'iga piltide isikupärastamiseks. „Canon on meid väga palju aidanud, et saaksime digitaalsetest pressidest ja isikupärastamise tööriistadest viimast võtta,” ütleb Hörmanseder. Oma tee leiti Canoni programmiga Essential Business Builder Program (EBBP) – see on sõltumatute valdkonnaekspertide pakutav konsultatiivne teenuspakkumine, mis aitab klientidel oma ettevõttest ja turupotentsiaalist viimast võtta.

HSD-image1
HSD-image2

„hs Drucki nägemus on pakkuda klientidele universaalseid turundusteenuseid – alates fotograafiast, loomingulisest disainist ja turunduskonsultatsioonidest kuni isikupärase printimise ja töö sooritamiseni. Saame oma klientidele pakkuda ühte kontaktpunkti ning hoolitseda otsast lõpuni kogu kampaania eest. Meie arvates on see printimise positiivne tulevik. Ja Canoni tehnoloogia ning ärilise juhendamise abil muudame selle nägemuse kiiresti reaalsuseks.”

„Canon korraldas meie ruumides Essential Business Builderi koolituse printimise isikupärastamise kohta. Kõrgtasemel suunised aitasid tõepoolest kogu meeskonnal aru saada tehnoloogia potentsiaalist ja tunda end kindlana nii töö kui ka klientidele nende võimaluste turustamise suhtes.”

Helmut Hörmanseder, asutajaliige