ABC- Hero1

Uus digitaalne printimistöövoog suurendab ABC Imaging UK tootlikkust ja kasumit

Olles tootmise üldkulud kontrolli alla saanud, saab ABC Imaging UK oma kasumit ühtlaselt kasvatada. Lisaks on töövoo täiustused suurendanud tootmisvõimsust, mistõttu saab ettevõte klientidele senisest rohkem teenuseid pakkuda. Uute teenuste hulgas on näiteks kvaliteetsete pakendatud hankedokumendikomplektide tootmine ning hulk uusi tooteid ja rakendusi.

Tänu Canoni ja Océ printeritele ja tarkvarale on ABC Imaging UK senisest lähemal oma missiooni „Üllatada iga klienti positiivselt iga kord, kui ta meie poole pöördub” saavutamisele. „Ma arvan, et ABC-d ootab tulevikus suur edu,” on Hawkins lootusrikas. „Hea on töötada koos tarnijaga, kes lisaks kõigile meile vajalikele toodetele pakub meile efektiivset ja korrapärast kliendihoolt ja tuge meie ettevõtte arendamiseks. Tänu Océ PRISMA töövoole ja Canoni imagePRESS tehnoloogiale on meie tegevus senisest palju tõhusam ja kasum kõrgem, kuna tootlikkus on tõusnud 50% ja kulud vähenenud 30%”.

ABC-image1
ABC-image2-595x380.jpg

„Canoni trükipressid imagePRESS C7010VPS võimaldasid meil loobuda trükitööde väljasthankimisest. Praegu teeme kõik tööd oma pressidel ja kliendid on kvaliteediga rahul.”

Ray Hawkins, tegevjuht