EDULUGU

Forever Rose – Koostööl põhinev õitseng


Laadige alla Forever Rose’i edulugu


VÕRRELDES VARASEMA LASERTOONERIGA ON KULUD OLULISELT VÄIKSEMAD – ISEGI KUUSKÜMMEND KUNI SEITSEKÜMMEND PROTSENTI.

Asim Hussain, rahvusvahelise kaubanduse direktor, Forever Rose
Forever Rose

Forever Rose alustas oma tegevust 1999. aastal Londonis, varustades Ühendkuningriigi ja Belgia kuninglikke paleesid eluaegsete roosidega. Dubais asuva peakontoriga Forever Rose’i puhul on tegemist tervikliku luksusliku kingibutiigiga, mis pakub eluaegseid roose, kvaliteetset šokolaadi ja hoolikalt valitud lõhnaõlisid.

Significant challenges

Suured väljakutsed

Seoses rahvusvahelise laienemisega võttis Forever Rose tööle üle 500 inimese. Regulaarsete administratiivsete ülesannete tõttu suurenesid igapäevased printimiskohustused oluliselt.

Olemasolevas laserprintimissüsteemis said tihtipeale toonerikassetid otsa, mistõttu tuli uusi kassette pidevalt juurde tellida ja seeläbi kasvasid ka kulud. Omaniku Ebraheem Al Samadi jaoks oli oluline leida lahendus, mis pakuks nii usaldusväärset suurt tootlikkust kui ka aitaks prindikulusid vähendada.

Canoni lahendus

Lisaks tundis Ebraheem, et on oluline teha koostööd ettevõttega, kes vastaks tema prestiižikale kaubamärgile, mida ta Forever Rose’is loonud on. Tänu Canonile ja MegaTank printerile suutis Ebraheem saavutada oma eesmärgid samaaegselt.

„KUNA MEIE EESMÄRGIKS OLI ARENDADA VÄLJA KÕRGETASEMELINE JA ILUS PRINTIMISPROTSESS, SIIS OTSUSTASIME CANONI KASUKS. LEIDSIME, ET KEEGI TEINE EI SUUDAKS SELLIST KVALITEETI PAKKUDA,“

ütles Ebraheem Al Samadi.

Significant challenges

MegaTanki tindimahutid võimaldavad Forever Rose’il printida suuremaid mahte, ilma et peaks muretsema tindi otsasaamise või kulude eskaleerumise pärast. Ettepoole suunatud integreeritud tindimahutid võimaldavad kergesti jälgida allesjäänud tindi taset. Ja tänu täiustatud pudeli disainile on mahutite täitmine kiire ja kerge. Mõnes kohas ei ole vaja MegaTanki mahuteid täita isegi pärast kuuekuulist kasutamist. See ei olegi väga üllatav, kui arvestada sellega, et vaid kolme musta pudeliga saab printida kuni 18 000 lehekülge.

Canon solution


Me prindime igapäevaselt – arveid, äridokumente, lepinguid – ja Canoni MegaTank printeri poolt rääkisid nii suuremahuline printimine kui ka taskukohane hind.

Pigmentmust tint sobib ideaalselt igapäevaste äridokumentide soodsaks printimiseks ja kvaliteetsed värvainepõhised tindid võimaldavad toota ühtlaseid ja loomulike värvidega fotosid – võimalus, mida Forever Rose ongi kasutanud. Koos eluaegse roosiga saavad kliendid nüüd kinkida ka personaalse foto, mis on prinditud Canoni MegaTank printeriga. Nii saab luua saajaga tugevamat ja emotsionaalset sidet.

Canoni MegaTank printer sobitub Forever Rose’i töömeetoditega ja mitte vastupidi. Seejuures on väga oluline roll rakendusel Canon PRINT, mis muudab eemalt printimise lihtsaks. Töötajad saavad ühendada oma nutitelefoni ja printida otse sealt.

Külg külje kõrval

Ebraheem vaatab tulevikku enesekindlalt ja tema julge plaan on suurendada Forever Rose’i rahvusvahelist haaret.

„Mul on hea meel, et Canon toetab meid sel teel, kus vallutame ühe suurlinna teise järel,“ rääkis Ebraheem.

Tuleval kümnendil on kõige suuremaks abiks kindlasti Canoni PIXMA G seeria printer.

Seotud edulood