ABC- Hero1

Francis Combe Academy alustab koos Canoniga teekonda kooli trükiosakonnast tulutoova äriüksuse tegemiseks.

DWF-logo.jpg

2012. aasta Messe Düsseldorfis toimunud drupa messil ringi vaadates oli UK Francis Combe'i akadeemia IKT-juht Chris Turtonil kindel eesmärk: leida partner, kes aitaks kooli reprograafiaosakonnast tulutoov äriüksus teha.

Tulemused

Suuremad mahud – toodab 70% akadeemia mustvalgetest trükistest

Suuremad mahud – toodab 70% akadeemia mustvalgetest trükistest

Kvaliteetsete rakenduste tootmine asutusesiseselt

Kvaliteetsete rakenduste tootmine asutusesiseselt

Vähem jäätmekulusid – 7% väiksem paberikulu ja klikikulu

Vähem jäätmekulusid – 7% väiksem paberikulu ja klikikulu

Asutusesisene trükkimine säästis 7000 naela aastas. Tulevikuplaanid näevad ette sisseostukulude vähendamist 12 000 naela võrra ning värvitrüki ja täiustatud viimistlusvõimaluste kasutuselevõtmist 2016. aastal, et välispakkumisi tugevdada

Asutusesisene trükkimine säästis 7000 naela aastas.
Tulevikuplaanid näevad ette sisseostukulude vähendamist 12 000 naela võrra ning värvitrüki ja täiustatud viimistlusvõimaluste kasutuselevõtmist 2016. aastal, et välispakkumisi tugevdada

francis-combe-objective

Eesmärk

Arendada sisemisi trükivõimalusi, pakkumaks suuremat tootevalikut ja suurendamaks kulu- ja ajatõhusust, et kasumlikkust tõsta.

Probleemid

Trükiste tootmise osakonna arendamist takistas aegunud kergtootmistöövoog.

francis-combe-595wide

Lähenemisviis

• 1995. aastal investeeris Francis Combe esmakordselt bürootrükiseadmetesse.

• See partnerlus jätkus pärast Francis Combe'i saamist akadeemiaks 2009. aastal. Kool ootas Canonilt nõuandeid trükitöövoo tsentraliseerimiseks ja lihtsustamiseks. Lisaks riist- ja tarkvarainvesteeringutele osales klient programmi Essential Business Builder Programme (EBBP) moodulites ja Canoni üritustel.

• 2014. aastaks olid Canoni tehnoloogia ja konsultatsiooniteenused Francis Combe'ile piisavalt hea mulje jätnud ning kool tegi uue investeeringu VarioPrint-tehnoloogiasse. Tulevikus kavatseb Francis Combe võtta kasutusele ka värvitrükitehnoloogia ja täiustatud viimistluslahendused.