Digitaalne printimine

Kolmekordne investeering
tasub ennast ära

Woman looks at photo prints from a display on top of high speed inkjet press

Mitmekülgsed disainerid kaubanduslikus printimises

Solent Design Studio on kaubanduslike prinditeenuste pakkuja. Pereettevõte toodab erinevaid prinditooteid, sh ärikirjapabereid, flaiereid, kasutusjuhendeid, kalendreid ja raamatuid, saades tellimusi Inglismaa lõunaosast.

Two men stand back to back in front of Solent warehouse

Digitaalne investeering

Solent Design Studio oli juba proovinud digitaalset printimist väikesetiraažiliste trükitööde juures, kuid mõistnud, et see ei vasta nende nõudmistele. Ettevõte vajas võimalust oma tegevusala ja tootevaliku laiendamiseks, litotrüki digitaaltrükiga asendamiseks ning uute prindimaterjalide, formaatide ja mati viimistluse lisamiseks.

Päras Canoni konsultantidega nõupidamist ja nende väljapanekuga tutvumist investeeris Solent Design Studio kahte värvilisse digitaalsesse printerisse – 100 lk/min mudel Canon imagePRESS C10000VP ja mudel imagePRESS C750 – ning mustvalgesse mudelisse VarioPrint 6160.

Man examines pages of photo prints from commercial printer

Digitaalne revolutsioon ja kvaliteetne fototrükk

Tänu jätkusuutlikule arengule moodustavad digitaalsed protsessid ligikaudu poole ettevõtte käibest.

Täiustatud digitaalne kvaliteet andis Solent Design Studiole võimaluse olulise osa litotrükist digitaalseks muuta – seda isegi sügavaid lausvärve, eritoone ja -tinte vajavate tööde puhul. Tänu sellele saab Studio võtta vastu uusi väikesetiraažilisi tellimustöid, mis varem jäid litopressi lühikese töötsükli ja vanemate digitaalsete printerite kehvema kvaliteedi tõttu teostamata.

Man crouches with hand on top of tall stack of matt finish printed pages


KOGEMUS CANONIGA ON OLNUD ALGUSEST PEALE VÄGA INSPIREERIV.

Martin Reynolds,
Solent Design Studio tegevjuht

Uued võimalused

Canoni digitaalsete presside suurepärane trükikvaliteet ja laiendatud prindimaterjalide valik on avamas Solent Design Studiole uusi uksi.

Ettevõte on juba suurendanud oma tootevalikut ja pakub A4-formaadis raamatute printimist, mis sai võimalikuks tänu mudeli imagePRESS C750 kahepoolse bänneri printimisvõimalusele. Lisaks sellele prinditakse 90% ettevõtte kaartidest digitaalselt mudeliga imagePRESS C10000VP – mis kasutab täpseid Pantone’i värve ja saab hakkama väikesepartiiliste pakendite rakendustega.

Tänu täiustatud kvaliteedile ja laiemale tootevalikule eristub Solent Design Studio oma konkurentidest.KLIENDID ON HÄMMASTUNUD, KU NÄITAME, MIDA DIGITAALSELT TOOTA SUUDAME.

Avastage, kuidas meie digitaalse printimise teenused võivad teie ettevõttele kasuks tulla

Võtke ühendust meie meeskonnaga