TOOTED

Kastkaamerad

Meie kastkaamerad sobivad mitmeks turvaotstarbeks, need pakuvad laiemaid vaatenurki ning sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.

LISATEAVE

Box camera

Nutikad funktsioonid

Optilise ja digitaalse suumiga, kuni täis-HD eraldusvõimega, nutikate funktsioonide ja nutika varjujuhtimisega võimas tootevalik sisaldab ka ülikompaktseid kaameraid olukordade jaoks, kus oluline on diskreetsus.

Laiad vaatenurgad

Kuni 112-kraadised laiad vaatenurgad võimaldavad teil jälgida suuri alasid vaid ühest kaamerast. See tähendab, et jälgimisvõrgustiku saab luua vähemate kaamerate abil, vähendades kulutusi. Pildikvaliteet jääb ka kõige laiemate vaatenurkade juures suurepäraseks ning saate kasutada ka Canoni optiliselt korrigeeritud objektiive, mis vähendavad kalasilmaefekti.

Lihtne paigaldamine ja kasutamine

Neid kaameraid saab kiiresti ja lihtsasti kohe karbist välja võttes paigaldada ning paigaldamisele eelnevat seadistamist ei ole vaja. Valik õuetarvikuid pakub paindlikku välistingimustesse paigaldamist ning saadaval on seinale, lakke või postile kinnitamise valikud. Kasutamise ajal säilitab VB-H ja VB-M kastkaamerate elektrooniline tagateravustamissüsteem suumimisel teravustamise.

Internal view of shopping centre

Kas soovite kastkaamerate kohta rohkem teada saada?

Võtke ühendust võrgukaamerate meeskonnaga

VÕTKE MEESKONNAGA ÜHENDUST

Te ei ole kindel, milliseid tooteid vajate?

VÕTKE MEESKONNAGA ÜHENDUST