Skyline Network Security Cameras

Võrgukaamerad

Kui jälgimine on tõeliselt oluline, leiate lahenduse Canoni võrgukaamerate tootevalikust.  Need on kompaktsed, kuid suure jõudlusega, tagades silmapaistva pildikvaliteedi isegi nõrga valgusega keskkondades, kus on kõrgendatud turvariskid.

Pange tähele, et Canoni võrgukaamerate müügi ja toe eest vastutab nüüd ettevõte Canon Group Company, Axis Communications.

Canoni tehnoloogia tugevused
Canoni võrgukaamerad pakuvad mitmeid funktsioone: reaalajas pildi reguleerimist, mitmekordset voogedastust ja nutikat videoanalüüsi, et hoolikalt võimalikke turvariske töödelda, jälgida ja neist teada anda, pakkudes seeläbi võimsaid tõendeid.
Network camera on wall
Modern building at night
Kujutised igasugustes valgusoludes
Toetudes mitmetele optilistele tehnoloogiatele ja pilditöötlustehnoloogiatele, pakuvad Canoni võrguga turvakaamerad täpseid ja väga detailseid kujutisi mis tahes valgusoludes.
Projekteerimiskulude minimeerimine
Lai vaatenurk ja täiustatud alarmi tuvastamise funktsioonid koos parema ilmastiku- ja löögikindlusega tagavad hulgaliselt turvafunktsioone väiksemate projekteerimiskuludega.
inside modern building

TootevalikRakendades üle 70 aasta pikkust pildinduskogemust, katab Canoni kõikehõlmav võrgukaamerate valik kõik nurgad. Valik hõlmab PTZ-kaameraid, kuppelkaameraid ja kastkaameraid täis-HD või 1,3 MP eraldusvõimega ning nende kaameratega saavutavate laia vaatevälja ja erakordse pildikvaliteedi – isegi nõrgas valguses.