Océ Colorado 1650

Paindlik valik

Océ Colorado 1650
Océ Colorado 1650

kuni 159 m²/h

läikerežiimis

kuni 1800 punkt/tolli

printimise eraldusvõime

2 rulli

automaatne rullsöötmine ja ümberlülitamine

1625 mm

maksimaalne rulli laius

Uus UVgel printer elastsete tintide ja mati/läikiva viimistlusega

Avastage uued väljundid tänu vapustavalt laiale rakenduste valikule. Océ FLXfinish tagab veatult läikiva või luksuslikult mati viimistluse mis tahes prindimaterjalile. Tootke disainertapeeti, imelisi seinasilte või luksuslikke ees- ja tagantvalgustusega väljatrükke, mis köidavad inimeste pilku. Samal ajal tulge toime pingsate tähtaegadega ja nautige madalamaid tootmiskulusid.

Üks printer Kaks viimistlusvalikut

Rõõmustage oma kliente läikivate eristuvate bänneritega või mati viimistluse ja suurepäraste värvidega tapeediga – kõik prinditud ühe seadmega. Te ei pea vahetama ei tinte ega prindimaterjali!

Konkurentsitu mitmekülgsus

Tootke vastupidavaid kvaliteetseid väljatrükke erinevatele prindimaterjalidele, sh isekleepuv vinüülplast, polüester-tekstiil, kuumatundlikud materjalid ja tavaline paber. UVgel tintide paindlikum ja elastsem koostis tagab ideaalse tulemuse ka siis, kui väljatrükke volditakse, painutatakse ja millegi ümber mähitakse.

Läbimurre tootlikkuses

Lühemad tellimuse täitmise ajad, ühtlaselt kiired printimiskiirused ja ülikiire ringlusaeg. Kaks veebipõhise ümberlülitamisega prindimaterjali rulli ja printimise ajal lisatav tint võimaldab katkestuseta tööd ja võrreldamatut tootlikkust.

UVgel printer


Turg tahab, et oleksime kiiremad, odavamad ja paremad. Ja me põrkusime pidevalt erinevate piirangute vastu, kuni me avastasime Colorado.

Michael Hiemann – Siepro (DE)

Ületamatu automatiseerimine

Te ei pea enam valvel olema, saate usaldada pidevat pihustite jälgimist, mugavat automaatset prindipea hooldust, automatiseeritud prindimaterjali söötmist ja rullikerimismoodulit.

Madalamad halduskulud

Täiustage oma üldpilti tänu väiksemale tindikasutusele, madalatele hoolduskuludele ja kulutõhusale prindimaterjalile. Tänu ületamatule automatiseerimisele saate säästa väärtuslikku kasutaja aega.

Unsurpassed automation and Lower operational cost

Peamised tehnilised andmed

Maximum speed up 159 m2/hour in gloss mode

Läikerežiimi maksimaalne kiirus kuni 159 m²/h

Océ FLXfinish UV LED curing with gloss modulation

Océ FLXfinish UV LED kõvendamine koos läike modulatsiooniga

2 rolls with automatic feeding and switching, width up to 1625 mm

2 rulli automaatse söötmise ja ümberlülitamisega, laius kuni 1625 mm

Print resolution 600x1800 dpi

Printimislahutus kuni 1800 punkt/tolli

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

Key Specifications
Applications

Rakendused

Océ FLXfinish võimaldab teil valida läikiva või mati viimistluse vahel, ilma et peaksite tinte või prindimaterjali vahetama. Paindlik UVgel tint toetab laia prindimaterjalide valikut, sh isekleepuv vinüülplast ja polüester-tekstiil. Tänu suuremale elastsusele saate väljatrükke probleemideta painutada või voltida.

Wall decoration with the perfect finish

Ideaalse viimistlusega seinakaunistused

Vastavalt värskeimatele sisekujundustrendidele on kõige kvaliteetsematel tapeetidel matt viimistlus. Koos Océ FLXfinishiga saate tõsta oma seinakaunistuste väärtust vaid ühe nupuvajutusega.

Eye-catching front- and backlits

Silmapaistev esi- ja tagantvalgustus

Köitke möödakõndijaid tänu eredale esi- ja tagantvalgustusele. UVgel-tehnoloogia tagab rikkalikud värvid ja elegantse matti viimistluse, mis ei pragune paigaldamisel.

Gallery-quality canvasses

Galerii tasemel lõuendid

Galerii tasemel lõuendite tootmine võib olla keeruline, kuna prindimaterjali peab voltima, venitama ja klammerdama. Tänu paindlikele Océ Colorado 1650 UVgel tintidele saate luua ideaalseid lõuendeid.

Economical disposable posters

Ökonoomsed ühekordsed plakatid

Suurendage oma kasumimarginaali, printides esmaklassilisi plakateid tavalisele paberile. Tänu UVgel tintidele ja Océ FLXfinishile on viimistluse kvaliteet nii hea, et kliendid ei saa vahest aru.

Jaw-dropping durable POP posters

Hämmastavad ja vastupidavad ostukoha plakatid

Mitte miski ei tõmba tähelepanu nagu hiiglaslik prinditud plakat. Ühepoolsed või kahepoolsed väljatrükid – see kõik on võimalik koos Océ Colorado seeriaga. Ja tänu kriimustuskindlale UVgel viimistlusele kestavad need investeeringud pikka aega.

No-wear decals

Kulumiskindlad pealekantavad sildid

Tootke kriimustus-, vee- ja isegi grafitikindlaid pealekantavaid kuni 1,6 m laiasid silte ilma lamineerimiseta. Ideaalsed põrandagraafika, seinasiltide ja autopesukindla autograafika jaoks.

Soft signage

Pehmest materjalist graafika

Pehmest materjalist graafikat saab kasutada paljudel erinevatel eesmärkidel. Tipptasemel tooted vajavad ideaalset viimistlust ilma spetsiaalse hoolduseta. Tänu UVgelile taluvad need ka raskemat transporti ja näevad pärast seda ikka suurepärased välja.

Durable banners

Vastupidavad bännerid

Tootke bännereid, mis eristuvad teistest. Läikiv viimistlus fotode jaoks või matt selgete sõnumite edastamiseks. Suurepärane kvaliteet, vastupidav, kriimustuskindel ja mis kõige tähtsam: ökonoomne.

Technologies that make sense

Nutikad tehnoloogiad

Océ Colorado 1650 on täis erinevaid tehnoloogilisi uuendusi. Koos UVgeli ja Océ FLXfinishiga muutsime mängureegleid. Nautige laiemat rakenduste valikut, hämmastavat kvaliteeti, täiustatud tootlikkust ja madalaid omamiskulusid!

UVgel-tehnoloogia

Ainulaadne „prindi, seejärel kõvenda“ tehnoloogia ja koheselt kuivavad geeltindid, mida kõvendatakse UV LED-tuledega. Geeltint on vedelast tindist parem, kuna seda saab vähemate kordadega rohkem peale kanda ja seda ei voola liigselt välja. Tulemuseks on teravselged ulatusliku värvihaardega väljatrükid. Lõhnatu ja äärmiselt vastupidav.

Océ FLXfinish tehnoloogia

See nutikas tehnoloogia suurendab UVgeli eeliseid kas ühe- või kahesammulise kõvendamisega. See lubab teil valida kas läikiva või mati viimistluse, ilma et peaksite tinte või prindimaterjali vahetama. Nautige erksaid matte väljatrükke siledal ja poorsel/struktuursel prindimaterjalil, nagu katmata tavaline paber.

UVgel geeltindid

Paindlikud ja elastsemad tindid võimaldavad printida laiale prindimaterjalide valikule, sh tavaline paber, isekleepuv vinüülplast ja polüester-tekstiil. Tänu suuremale elastsusele saate väljatrükke, sh pehmest materjalist graafikat ja lõuendeid, probleemideta painutada või voltida.

UVgel gel inks
Océ PAINT technology

Océ PAINT tehnoloogia

Te ei pea printerit pidevalt valvama, kuna prindipeade pihustite olekut jälgitakse piesoelektrilise akustilise integreeritud pihusti tehnoloogia PAINT abil. Ebakõla avastamisel lülitatakse vastav pihusti (ajutiselt) välja ja selle tööd kompenseerivad lähedal olevad pihustid. Kui aeg on õige, puhastatakse ka prindipead. Täisautomaatne.

Soovite Océ Colorado 1650 kohta rohkem teada saada?

Rääkige meie meeskonnaga juba täna

VÕTKE MEESKONNAGA ÜHENDUSTEnne pidime mati viimistluse jaoks väljatrükke lamineerima, kuid enam ei pea seda tegema. Koos Colorado 1650 saame printida kohe mati viimistlusega väljatrükke.

Jeroen Renders – Studio Schoot (NL)
Quote renders

Kas olete valmis on ettevõtet uute rakenduste abil laiendama?

VÕTKE ÜHENDUST MEIE MEESKONNAGA