Hero

Colorado 1640

UVgel-tehnoloogiaga 64-tolline rullilt-rullile printer, mis kombineerib kvaliteedi, tootlikkuse ja kasumlikkuse.

Küsige teavet

Revolutsiooniline rullilt-rullile printer ainulaadse UVgel-tehnoloogiaga

Optimeerige tootlikkust, kvaliteeti, rakenduste mitmekülgsust ja jooksvaid kulusid selle uuendusliku rullilt-rullile 64-tollise printeriga, millele on lisatud Canoni täiustatud UVgel-tehnoloogia ja uue põlvkonna automatiseerimise võimalused. Ideaalne graafiliseks kujunduseks.

Vaadake kõiki tehnilisi andmeid

Colorado 1640

Vaata kõiki funktsioone

Läbimurre tootlikkuses

Ühtlaselt kiire printimine ja ületamatu automatiseerumine tagavad ülikiire ringlusaja, mis oli varem võimalik ainult tänu mitmetele rullilt-rullile mootoritele või suuremale tasandamisüksusele.

Colorado 1640

Colorado ProCare after-sales service programme

You’ve chosen the best there is in large format graphics printing. Colorado ProCare will ensure you stay in pole position.

Download Colorado ProCare service brochure

Colorado ProCare after-sales service programme

Case StudiesRead a selection of our Colorado 1640 case studies and find out how customers have excelled within their challenging environments

Outstanding Quality

Erakordne kvaliteet

Tänu täiustatud UVgel-tehnoloogiale saate hõlpsasti toota erakordse kvaliteedi ja suure eraldusvõimega väljatrükke, millel on ulatuslik värvihaare ja suur korratavustäpsus.

Vaata videot

Applications

Are production bottlenecks (including finishing) reducing your profits? Is outsourcing affecting your customer relationships or worse, future business? Bring these applications in-house and control your profits! Customers are looking for versatile technology; printers that can do more, and do it in less time. Robust prints that are scratch and water resistant and even graffiti proof, without the need to laminate. Ideal for applications where quality and robustness are number one priority, such as floor graphics, vehicle graphics or signage. Certified for indoor use and environmental friendliness.

Eye-catching front- and backlits

Silmapaistev esi- ja tagantvalgustus

Köitke möödakõndijaid tänu eredale esi- ja tagantvalgustusele. UVgel-tehnoloogia tagab rikkalikud värvid ja elegantse matti viimistluse, mis ei pragune paigaldamisel.

Gallery-quality canvasses

Galerii tasemel lõuendid

Galerii tasemel lõuendite tootmine võib olla keeruline, kuna prindimaterjali peab voltima, venitama ja klammerdama. Tänu paindlikele Colorado 1650 UVgel tintidele saate luua ideaalseid lõuendeid.

Economical disposable posters

Ökonoomsed ühekordsed plakatid

Suurendage oma kasumimarginaali, printides esmaklassilisi plakateid tavalisele paberile. Tänu UVgel tintidele ja FLXfinishile on viimistluse kvaliteet nii hea, et kliendid ei saa vahest aru.

Jaw-dropping durable POP posters

Hämmastavad ja vastupidavad ostukoha plakatid

Mitte miski ei tõmba tähelepanu nagu hiiglaslik prinditud plakat. Ühepoolsed või kahepoolsed väljatrükid – see kõik on võimalik koos Colorado seeriaga. Ja tänu kriimustuskindlale UVgel viimistlusele kestavad need investeeringud pikka aega.

No-wear decals

Kulumiskindlad pealekantavad sildid

Tootke kriimustus-, vee- ja isegi grafitikindlaid pealekantavaid kuni 1,6 m laiasid silte ilma lamineerimiseta. Ideaalsed põrandagraafika, seinasiltide ja autopesukindla autograafika jaoks.

Durable banners

Vastupidavad bännerid

Tootke bännereid, mis eristuvad teistest. Läikiv viimistlus fotode jaoks või matt selgete sõnumite edastamiseks. Suurepärane kvaliteet, vastupidav, kriimustuskindel ja mis kõige tähtsam: ökonoomne.

Outdoor banners

Outdoor banners

Make your banners stand out with the right finish. Glossy for impressive photos or matte for clearly readable text, even outdoors. Excellent quality, scratchproof and above all economical.

Photo prints

Photo prints

Achieve eye-catching quality on a wide variety of substrates, for example on film and machine coated papers. Delivering the greatest visual impact with high colour consistency and fine details.

Colorado 1640

Konkurentsitu mitmekülgsus

Kogege konkurentsitut paindlikkust mitme töö haldamisel ühes seadmes. Printige ilusaid väljatrükke veelgi soodsamalt laiale valikule prindimaterjalidele, sh õhukesele või kuumatundlikule materjalile.

Low cost of operation

Väikesed halduskulud

Nautige oma klassi kõige väiksemate halduskuludega printerit, mille kuni 40% väiksem tinditarbimine ja kuni 30% väiksemad tööjõukulud teevad sellest väärt investeeringu.

Vaata videot

Kiire ja efektiivne tindipihusti

UVgel-tehnoloogia abil pihustatakse tint prindimaterjalidele, et pakkuda täiusliku korratavustäpsusega pilte suurel kiirusel. See prindib kiirusel 159 m²/tunnis plakateid ja välireklaame ning kiirusel 40 m²/tunnis, kui prindite kõige kvaliteetsema trükikvaliteediga siseruumides kasutatavaid lähivõtteid.

Fast Efficient Ink Jetting

Suurepärane kvaliteet

UVgel-tehnoloogia tagab suurepärased tulemused peaaegu igale prindimaterjalile, pakkudes ühtlaselt kõrget kvaliteeti täpsete ja teravate punktide, tugevate värvide, õigete nahatoonide ning särava välimusega.

Excellent Quality

Toote tehnilised andmed

2 rulli automaatse söötmise ja ümberlülitamisega*

UVgel-tehnoloogiaga piesoelektriline tindiprits

Maksimaalne töökiirus kuni 159 m²/tunnis

UV LED kõvendamine

CMYK

600 × 1800 punkt/tolli

Automaatne hooldus

Rulli laius kuni 64 tolli

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

Colorado 1640

More case studies

Read more case studies on how customers have overcome their business challenges with the Colorado 1640

More case studies

Explore further

Ready to grow your business with new applications?

TALK TO OUR TEAM

*oleneb kasutatavast prindimaterjalist