Canon Camera

Tuvastusüksus

Canon imagePRESS C10010VP tuvastusüksus

Tagage ühtlased tulemused alates esimesest kuni viimase leheni ja rakendage värvitoonide ning eest-taha registreerimise automaatset kohandamist nii enne kui ka pärast printimist.

Tagage ühtlased värvid ja täpne registreerimine ilma probleemideta

Tuvastusüksus seadistab eest-taha registreerimise ja värvitoonide seadistused enne printimise algust, jälgides ja kohandades sätteid jooksvalt. See tagab ühtlase kvaliteedi ning vähendab käsitsi kontrollimisele kuluvat aega ja raha.

Automaatne printimiseelne kalibreerimine

Tuvastusüksuse tööle panemiseks piisab vaid ühest klõpsatusest C10010VP kasutajaliidesel, pärast mida teostatakse värvitoonide kohandamine ja eest-taha registreerimine. Seade on printimiseks valmis vähem kui minutiga.

Automaatne kohandamine printimise ajal

Selleks et saaksite oma C10010VP seeriast viimast võtta, jälgib ja kohandab tuvastusüksus seadistusi ka printimise ajal, et tagada optimaalset värvikvaliteeti ja eest-taha registreerimist ilma kasutajapoolse sekkumiseta.

Sensing Video

Nautige kiiremat ja kvaliteetsemat printimist

Tuvastusüksus aitab parandada tootlikkust, kalibreerides enne printimist automaatselt värvikvaliteedi ja eest-taha registreerimise seadistusi. Seejärel kohandab ja säilitab üksus neid sätteid ka printimise ajal. Nii saate nautida optimaalset printimiskvaliteeti, veetmata aega väljatrükkide kontrollimisele ja seadistuste kohandamisele.
Lisateave [pdf, 444 kb]

Seotud tooted ja lahendused

 • imagePRESS C10010VP seeria

  imagePRESS C10010VP seeria on ideaalne suuremahulistesse prindikeskkondadesse, kus soovitakse jõuda veelgi paremate tulemuste, parema kvaliteedi, rohkemate tellimuste ja suurema kasumini.

 • Kontrollüksus

  imagePRESS C10010VP kontrollüksus

  Tagage ühtlane kvaliteet, kulutamata aega ja raha käsitsi kontrollimisele. Kontrollüksus jälgib automaatselt iga väljatrükki, kontrollides seda defektide, nagu mustus, moonutus ja triibud, suhtes. Lisaks pakub see võimalust vigaste lehtede eemaldamiseks ja automaatseks uuesti printimiseks.

 • Täiustatud automatiseerimise moodulid

  imagePRESS C10010VP automatiseerimise moodulid

  Automaatne kvaliteeditagamisprotsess tagab ühtlase värvi ja kvaliteetsed väljatrükid ning aitab vähendada käsitsi kontrollimisele ja kohandamisele kuluvat aega ning raha.

 • Kas soovite toote kohta rohkem teada saada?