Canon Camera

Täiustatud automatiseerimise moodulid

Täiustatud automatiseerimise moodulid

imagePRESS C10010VP seeria jaoks

Tagage järjepidevalt kvaliteetsed väljatrükid, raiskamata aega ja raha käsitsi kontrollimisele ja kohandamisele

Kvaliteedikontroll massprintimise keskkondades on tihtipeale töö- ja ajamahukas, nõudes tundidepikkust kontrollimist, käsitsi reguleerimist ja uuesti printimist. imagePRESS C10010VP seeria toetab kahte täiendavat automatiseerimise valikut, mis vähendab teie tööülesandeid.

Muutke printimiseelne eest-taga registreerimine ja värvitoonide kohandamine automaatseks

Värvitoonide konfigureerimine ja eest-taha registreerimise seadistamine enne printimist võib olla üsna ajamahukas tööd. Tuvastusüksus teeb sellised printimiseelsed ülesanded ära ühe klõpsatusega.

Säilitage printimise ajal värvide ja registreerimise seadistusi

Tuvastusüksus jälgib pidevalt prinditavate lehtede värvitoone ja registreerimist, andes mootorile jooksvat tagasisidet ja kohandades seadistusi.

Tagage alati ideaalsed väljatrükid

Kontrollüksus kontrollib igat lehte tolmu, plekkide, triipude ja muude vigade suhtes. Kontrollimise täpsust saab ka kohandada. Seejärel suudab see soovi korral vigased lehed uuesti välja printida, tagades ideaalse tulemuse.

Sensing Video
Inspection Unit

Tutvuge imagePRESS C10010VP seeria automatiseerimise moodulitega

Canoni täiendavad automatiseerimise valikud pakuvad täiustatud kvaliteedikontrolli, mis vastavad kõrgeimatele prindistandarditele.

Lugege brošüüri

Lugege, mida imagePRESS C10010VP seeria ja selle valikulised täiustatud automatiseerimise moodulid teha suudavad.

Seotud tooted ja lahendused

 • imagePRESS C10010VP seeria

  imagePRESS C10010VP seeria on ideaalne suuremahulistesse prindikeskkondadesse, kus soovitakse jõuda veelgi paremate tulemuste, parema kvaliteedi, rohkemate tellimuste ja suurema kasumini.

 • Kontrollüksus

  imagePRESS C10010VP kontrollüksus

  Tagage ühtlane kvaliteet, kulutamata aega ja raha käsitsi kontrollimisele. Kontrollüksus jälgib automaatselt iga väljatrükki, kontrollides seda defektide, nagu mustus, moonutus ja triibud, suhtes. Lisaks pakub see võimalust vigaste lehtede eemaldamiseks ja automaatseks uuesti printimiseks.

 • Tuvastusüksus

  imagePRESS C10010VP tuvastusüksus

  Saavutage järjepidevad tulemused igal lehel. Tuvastusüksus määrab automaatselt eest-taha registreerimise ja värvitoonide seadistused ning jälgib neid nii enne printimist kui ka selle ajal, kohandades pidevalt sätteid ja tagades seeläbi ühtlase tulemuse.

 • Kas soovite toote kohta rohkem teada saada?