Canoni rakendus EOS 1200D Companion

eos_1200d_app

Parim viis fotograafiaga alustamiseks on mudel EOS 1200D ja rakendus Companion

Laadige alla App Store'ist
Hankige Google Play'st

Teave rakenduse EOS 1200D Companion kohta

Õppige oma kaamerat EOS 1200D tundma. Õppige tundma digipeegelkaamerate fotograafia põhitõdesid samm-sammuliste harjutuste ja praktiliste videojuhendite abil. Praktilised ülesanded aitavad teil leida uusi subjekte ja pildistamisstiile.

  • Nuppude juhend õpetab teid mudeli EOS 1200D nuppe kasutama
  • Avastage digipeegelkaamerate fotograafia põhitõed nende videojuhendite abil
  • Õppige fotograafia põhimõtteid nende samm-sammuliste harjutuste abil
  • Leidke lahendusi peamistele fotograafiaga seotud probleemidele
  • Leidke inspiratsiooni fotograafia väljakutsetest

Pange tähele, et Canoni kaamera EOS 1200D rakendus Companion ei toeta praegu 7-tolliseid seadmeid.

KKK

Kuidas saan rakenduse EOS 1200D Companion oma Apple iPhone'i või iPod Touchi?

Sisestage oma seadme App Store'i otsingusse „Canon EOS 1200D Companionˮ ja valige see otsingutulemustest, puudutades ikooni. Kui rakenduse leht laadib, puudutage selle installimiseks nuppu Free (Tasuta). Mobiilse võrgu andmetasude vältimiseks laadige rakendus alla Wi-Fi kaudu. Alternatiivselt võite rakenduse EOS 1200D Companion alla laadida iTunesist oma arvutis või Macis. Otsige iTunes Store'is rakendust nime järgi ja valige see otsingutulemustest, klõpsates ikoonil. Allalaadimiseks vajutage nuppu Free (Tasuta). Rakendus EOS 1200D Companion installitakse teie iPhone'i või iPod Touchi, kui te oma seadme arvuti või Maciga sünkroonite.

Kuidas saan rakenduse EOS 1200D Companion oma Androidi nutitelefoni?

Sisestage oma seadme Play Store'i otsingusse „Canon EOS 1200D Companionˮ ja valige see otsingutulemustest, puudutades ikooni. Kui rakenduste leht laadib, puudutage nuppu Install (Installi). Mobiilse võrgu andmetasude vältimiseks laadige rakendus alla Wi-Fi kaudu.

Alternatiivselt võite rakenduse EOS 1200D Companion oma arvutisse või Maci alla laadida veebilehelt play.google.com/store. Otsige Store'is rakendust nime järgi ja valige see otsingutulemustest, klõpsates ikoonil. Vajutage nuppu Install (Installi) ja logige vajaduse korral oma Google'i kontoga sisse, järgige teateid veebis ja rakendus installitakse teie seadmesse.

Kuidas rakendust EOS 1200D Companion kasutada?

Käivitage rakendus, puudutades ikooni oma seadme avakuval. Kui näete rakenduse EOS 1200D Companion tervitusekraani, alustage rakenduse sirvimist, kasutades lehe ülemises vasakus nurgas asuvat menüüikooni.

Et minna rakenduse teatud jaotise juurde (nt Alustamine), puudutage vastavat valikut menüüs. Pange tähele, et mõned menüü üksused on laiendatavad ja neid puudutades näete ka alajaotisi.

Kas saan rakendust EOS 1200D Companion kasutada ilma internetiühenduseta?

Pärast esimest installimist peab rakendus interneti kaudu videosisu ja kasutusjuhendi alla laadima (andmetasude vältimiseks soovitame selleks kasutada Wi-Fi ühendust). Pärast seda salvestatakse kogu sisu teie seadmesse ja seda saab internetiühenduseta kasutada.

Kuidas rakendust EOS 1200D Companion värskendada?

Kui rakendust EOS 1200D Companion värskendatakse iTunesis või Play poes, teavitab seade teid sellest. Minge oma iPhone’is või iPod Touchis App Store’i värskenduste vahekaardile, et värskendus alla laadida.

Kui olete automaatsed värskendused sisse lülitanud (saadaval ainult iOS7 ja iOS8 puhul), laaditakse värskendatud rakendus automaatselt teie seadmesse alla.

Androidi nutitelefonis järgige seadmes kuvatavaid käsklusi või minge Play poodi ja valige menüünupu kaudu Minu rakendused, et värskendus alla laadida.

Kuidas saata tagasisidet rakenduse EOS 1200D Companion kohta?

Puudutage rakenduste peamenüüs valikut About (Teave) ja seejärel Send Feedback (Saada tagasiside). Meil on hea meel teilt rakenduse kohta nii head kui ka halba tagasisidet saada. Samuti soovime kuulda teie soovitusi selle kohta, kuidas rakendust EOS 1200D Companion paremaks muuta.

Kasulik teave

iPad, iPhone, iPod ja iPod Touch on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid, mis on registreeritud USAs ja teistes riikides.

Android™ on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärk.

Kasutamise tingimused

  • Canon
  • Apps
  • ...
  • Canon EOS 1200D rakendus Companion iPhone’i, iPadi, Androidi, iOS-i jaoks