Sponsorlustaotlused

Canonis lähtutakse sponsorlustaotluse suhtes otsuse langetamisel ja positiivse vastuse andmisel järgmistest kriteeriumitest:

  • Üritus või sündmus peab olema üleeuroopaline.
  • Üritus või tegevus ei tohi olla religioosne ega poliitiline.
  • Üritus või tegevus peab olema kooskõlas keskkonnaalaste eesmärkidega.

Kui üritus või tegevus vastab ülalnimetatud kriteeriumitele ja soovite taotleda meilt sponsorlustoetust, saatke inglisekeelne meilisõnum Canoni Euroopa esindusse (Canon Europe) aadressil corporate.communications@canon-europe.com. Tooge taotluses välja täpne info sponsoreeritava tegevuse kohta, sellega seotud kulud ja eelised, mida Canon sponsorina saaks. Taotluse võite saata ka tavaposti teel, aadressil Canon Europe, 3 The Square, Stockley Park, Uxbridge, Middlesex UB11 1ET, UK, märkides saajaks Brand & Sponsorship team, Corporate & Marketing Communications Department. NB! Me ei toeta üksikisikuid ega üksikuid meeskondi.

Pange tähele, et enamik meie sponsortoetustest on suunatud olemasolevatesse sponsorlepingutesse ja võimalused toetada muid projekte on piiratud. Suure hulga sponsortaotluste tõttu ei jõua me kahjuks kõigile personaalselt vastata. Kui teie taotlus pakub meile huvi, võtame teiega ühendust kahe nädala jooksul pärast taotluse saatmist.

spacer
					image