Canon täiendab PIXMA kodu- ja kontoriprinterite sarja viie uue mudeliga

Canon täiendab oma PIXMA tootesarja ühe- ja mitmefunktsiooniliste printeritega, tuues turule viis uut mudelit: PIXMA iP8750, iX6850, MX475, MX535 ja iP2850. Need seadmed uuendavad Canoni kodu- ja kontoriseadmete sarja, kuid lisandub ka kaks uut A3+-formaadis ühefunktsioonilist printerit nõudlikemate printimisvajadustega kasutajatele. Stiilne ja lihtsalt kasutatav Canoni PIXMA printerisari on loodud kasutajatele, kes soovivad nautida laia printimisvõimaluste valikut, sealhulgas fotolabori kvaliteediga printe ja äridokumente.

PIXMA iP8750.jpg PIXMA iX6850.jpg
PIXMA iP8750 PIXMA iX6 850
PIXMA MX475.jpg PIXMA MX535.jpg PIXMA iP2850.jpg
PIXMA MX475 PIXMA MX535 PIXMA iP2850

A3+-formaadis printimine fotograafiasõbrale: PIXMA iP8750
Sarja uus liige PIXMA iP8750 on ideaalne fotograafiahuvilistele, kes soovivad uut taset saavutada ja kodus pilte printida. Eraldi halli tooni sisaldava kuue tindi süsteemiga iP8750 toodab erakordselt kvaliteetseid värvifotosid ja sujuvate üleminekutega monokroomseid printe. Silmapaistev detailsus on võimalik tänu minimaalsetele 1 pl suurustele tindipiiskadele ja lahutusvõimele 9600 dpi. Kuni A3+-formaadis ääristeta fotode ja dokumentide puhul pakub iP8750 kiireid ISO ESATi printimiskiiruseid: mustvalgelt 14,5 ja värviliselt 10,4 kujutist minutis ning A3-formaadis fotole kulub umbes 2 minutit.

PIXMA iP8750 sisaldab ka mitut ühendusvõimalust, sealhulgas WiFi, Google Cloud Printi ja Apple AirPrint™-i tuge, muutes seega erinevatest seadmetest printimise lihtsaks. Laadides alla Canoni rakenduse PIXMA Printing Solutions, saavad kasutajad valida fotodele erinevaid printimissuurusi ja paberitüüpe otse nutitelefonist või tahvelarvutist. Mudelil iP8750 on olemas ka otse plaadile printimise funktsioon ning valik etiketimalle.

Suure jõudlusega printimine kodukontorisse: PIXMA iX6850
Suuremõõduliste tabelite, plakatite ja fotode printimiseks ideaalselt hea jõudlusega A3+ printer PIXMA iX6850 vahetab välja praeguse mudeli iX6550. Etherneti ja WiFi võimalusega iX6850 toetab nii kodus kui ka kontoris ühenduvust. See printer ühildub ka Canoni rakendusega PIXMA Printing Solutions, Google Cloud Printi ja Apple AirPrint™-iga, et pakkuda kodukontoris kasutajatele võimalust printida hõlpsalt otse nutiseadmetest, nagu tahvelarvuti ja nutitelefon.

Suuri prindimahte käsitsema loodud iX6850 pakub tänu nii pigmendipõhist musta kui ka värvainepõhiseid värvitinte sisaldava viie tindi süsteemile erakordselt kvaliteetseid, elava graafika ja fotolabori kvaliteediga piltidega dokumente. Mudel iX6850 prindib dokumendid kärmelt, pakkudes järgmisi ISO ESATi kiirusi: mustvalged A4-formaadis dokumendid 14,5 ja värvilised 10,4 kujutist minutis. Kasutajad saavad hõlpsalt tänu Canoni tarkvarale Solutions Templates luua ka plakateid ja äridokumente. Valikulist PGBK üksikut musta XXL-tindikassetti toetav iX6850 võimaldab kasutajatel printida ligikaudu kuni 1000 lehekülge¹, suurendades seega tootlikkust ja vähendades tindikasseti vahetamise sagedust.

Suurem tootlikkus kodukontorisse: PIXMA MX475 ja PIXMA MX535
Kodukontorisse suurt tootlikkust ja esmaklassilist tarkvara pakkuvad uued kõik-ühes-seadmed PIXMA MX475 ja MX535 sisaldavad printimis-, kopeerimis-, skannimis- ja faksifunktsioone. Kontoriprotsesside täiustamiseks ja tõhusaks dokumentide arhiveerimiseks on neil mudelitel tänu kiirele 30-lehelisele automaatsele dokumendisööturile mitme lehekülje kopeerimise ja skannimise funktsioon. Peale selle aitab mudeli MX535 kahepoolse printimise funktsioon paberikasutust vähendada.

Mitmeid ühendatud printimisvõimalusi, sealhulgas Canoni rakendust PIXMA Printing Solutions, Google Cloud Printi ja Apple AirPrint™-i tuge, pakkuvad printerid võimaldavad kasutajatel tahvelarvuti või nutitelefoni abil nii kontoris kui liikvel olles juhtmevabalt printida. Peale selle pakub mudel MX535 juurdepääsu Canoni teenusele PIXMA Cloud Link, võimaldades kasutajatel fotosid ja dokumente oma nutiseadmete abil pilveteenustest (nagu Evernote™ ja Dropbox™) printida. Seadmetel MX475 ja MX535 on olemas ka pääsupunktirežiim Access Point Mode, mis võimaldab juhtmevaba printimist ilma WiFi-võrku ühendamata.

Need uued mudelid lisanduvad Canoni laiemasse väikeettevõtetele mõeldud printerite valikusse, mis sisaldab ka Canoni i-SENSYSe laserseadmeid.

Tõhus printimine kodus: PIXMA iP2850
Kodukasutajate jaoks tutvustab Canon tõhusat ja kompaktset ühefunktsioonilist printerit PIXMA iP2850, mis vahetab välja praeguse mudeli iP2700 ja on loodud spetsiaalselt igapäevaseks kasutuseks. Sellel on peen ja kompaktne disain, olles ideaalne ruumitundlikule kodukasutajale või õpilasele, kes soovib laual võimalikult vähe ruumi võtvat seadet. Mudel iP2850 toodab tänu Canoni FINE-kassetitehnoloogiale, milles on ühendatud pigmendipõhine must ja värvainepõhised värvitindid, terava tekstiga kvaliteetseid dokumente ja loomulikke ülikvaliteetseid fotosid.

Seade iP2850 aitab kodukasutajatel energiat säästa tänu automaatsele väljalülitusfunktsioonile, mis lülitab printeri määratud pikkusega jõudeaja järel välja. Automaatne sisselülitusfunktsioon lülitab seadme jälle uuesti sisse, kui kasutaja printima hakkab, ning hääletu režiimi võimalus aitab seadme töömüra oluliselt vähendada, pakkudes kodus peaaegu hääletut printimist.

Kulutõhus ja ülikvaliteetne printimine
Kõik viis uut PIXMA printerit toetavad ka standardkassettidest suuremate ja kulutõhusamate XL-tindikassettide kasutamist, võimaldades vähema raha eest rohkem printida. Seadmel iX6850 on ka valikuline pigmendipõhise musta tindiga XXL-kassett, millega saab tindikassetti vahetamata kuni 1000 A4-formaadis dokumenti printida². Nii XL- kui ka XXL-tindikassetid pakuvad 30–50% säästu³ lehekülje kohta võrreldes samaväärsete standardmõõdus kassettidega.

Loomingulisus vaid nupuvajutusega
Kõik uued PIXMA printerid sisaldavad Canoni tipptasemel tarkvara My Image Garden, mis on hõlpsalt kasutatava kasutajaliidesega ühtne universaalne platvorm, milles on ühendatud kõik Canoni PIXMA tarkvaralahendused ning mis võimaldab sujuvalt printimis- ja skannimisfunktsioonide vahel liikuda.

PIXMA iP2850 põhiomadused:

 • Kompaktne printer
 • XL-kassettide kasutamise võimalus
 • Automaatne sisse- ja väljalülitus
 • Vaikne režiim
 • Tarkvaraplatvorm My Image Garden

PIXMA MX475 põhiomadused:

 • Printer, skanner, koopiamasin, faks
 • Juhtmevaba
 • 30-leheline automaatne dokumendisöötur
 • Mobiilne printimine ja skannimine
 • XL-kassettide kasutamise võimalus
 • Google Cloud Printi ja Apple AirPrint™-i tugi

PIXMA MX535 põhiomadused:

 • Printer, skanner, koopiamasin, faks, pilvühendus
 • Juhtmevaba
 • 30-leheline automaatne dokumendisöötur
 • Kahepoolne printimine
 • XL-kassettide kasutamise võimalus
 • Mobiilne printimine ja skannimine
 • Google Cloud Printi ja Apple AirPrint™-i tugi
 • Pilvühendus PIXMA Cloud Link

PIXMA iX6850 põhiomadused:

 • A3+ kontoriprinter
 • Viis eraldiseisvat tindikassetti
 • WiFi- ja kohtvõrguühendus
 • Mobiilne printimine
 • Valikulised XL- ja XXL-tindikassetid

PIXMA iP8750 põhiomadused:

 • A3+ fotoprinter
 • Kuus eraldiseisvat tindimahutit kvaliteetseteks monokroomprintideks
 • Juhtmevaba
 • Fotolabori kvaliteet
 • XL-kassettide kasutamise võimalus
 • Otse plaadile printimine


¹Põhineb monokroomsetel A4-printidel.
²Standardi ISO/IEC 24711 järgi. Lisateavet vaadake aadressilt: www.canon-europe.com/ink/yield
³XL-kassette kasutades pakub PIXMA iP2850 30%, MX475 ja MX535 50% ning iP8750 ja iX6850 30% säästu.

spacer
					image
Lisateave
PIXMA iP8750 Images
PIXMA iX6850 Images
PIXMA MX475 Images
PIXMA MX535 Images
PIXMA iP2850 Images
PIXMA iP8750 spec [PDF, 45 KB]
PIXMA iX6850 spec [PDF, 44 KB]
PIXMA MX475 spec [PDF, 50 KB]
PIXMA MX535 spec [PDF, 50 KB]
PIXMA iP2850 spec [PDF, 39 KB]
Pressiteated
Äriuudised
Pildindusuudised ettevõtjatele
Pildindusuudised tavatarbijatele
Canon Inc-i uudised
Teave
Pildikogu
Uudisvoog
Äriuudised
Pildindusuudised ettevõtjatele
Pildindusuudised tavatarbijatele