Canon esitleb uut fotode talletamise seadet Connect Station CS100

Canon esitles uut fotode talletamise seadet Connect Station CS100, mis võimaldab salvestada, vaadata ning jagada fotosid ja videosid.

Connect Station CS100

Connect Station CS100 seadmel on 1 TB mälu. Kõiki seadmesse talletatud fotosid ja videomaterjali saab Canoni kaameratesse ja videokaameratesse1 importida NFC-funktsiooniga.

Teistes kaamerates jäädvustatud sisu saab importida USB-juhtmeühenduse kaudu[1] või otse mälukaardilt[2]. Nutitelefonis või tahvelarvutis jäädvustatud sisu saatmiseks saab kasutada Wi-Fi kaudu toimivat veebibrauserit.

Connect Station CS100 on võimalik HDMI kaudu ühendada teleri külge, et kuvada ja vaadata pilte ning videoid suurelt ekraanilt. Albumeid saab vaatata ka veebibrauseri kaudu juhtmevabalt nutitelefonis, tahvelarvutis või arvutis.

Connect Station CS100 võimaldab ka teleri kaudu pilte organiseerida – integreeritud infrapunafunktsiooniga kaugjuhtimispuldi abil saab vaadata sisu kuupäevajärjestuses või luua teemapõhiseid albumeid.

CANON iMAGE GATEWAY-d kasutades võimaldab Connect Station CS100 pilte ja videosid jagada erinevatel sotsiaalmeedia saitidel ja ka Canoni pilvepõhises pildihaldusplatvormis irista. Albumeid saab täiseraldusvõimega ka teistesse seadme Connect Station CS100 eksemplaridesse saata. Salvestatud pilte saab trükkida ilma arvutita, kasutades raadiovõrgu LAN-iga ühilduvat printeri kaudu ühendatud PictBridge’i.

Connect Station CS100 on saadaval 11 keeles[3].

Connect Station CS100 põhiomadused:

  • NFC-kaamera[4] fotode ja videote ülekandmiseks
  • Erinevate seadmete fotod ja videod ühes kohas
  • Piltide jagamine sotsiaalmeedias[5], pilves või teises CMST-s
  • Otse CMST-st juhtmevabasse printerisse[6] printimine
  • Mälukaartidele ja mälukaartidelt[7] sisu edastamine või kaamera1 USB kaudu ühendamine

[1]  Ühendatud PTP-d (pildi edastusprotokolli) kasutades. Ühildub 2010. aastal ja hiljem väljastaud Canoni kaamerate ja videokaameratega
[2]  Imporditakse pildid, mis on salvestatud DCIM-i või AVCHD kaustastruktuuriga ühilduvasse kausta.
[3]  Jaapani, inglise, prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, hiina (lihtsustatud), vene, korea, hiina (traditsiooniline), portugali (Portugal) keeles
[4]  See funktsioon on mõeldud Canoni kaameratele ja videokaameratele, mis hõlmavad seadet Connect Station CS100 toetavat NFC-funktsiooni.
[5]  Mõned funktsioonid nõuavad kontot CANON iMAGE GATEWAY. CANON iMAGE GATEWAY ei pruugi mõnes riigis või piirkonnas toetatud olla. Lisateabe saamiseks külastage saiti http://www.canon-europe.com/cig
[6]  PictBridge raadiovõrgu LAN-iga ühilduva printeri kaudu
[7]  Vaadake erinevate seadmete fotosid ja videoid ühes kohas

spacer
					image
Lisateave
CS100 Images
CS100 Specification Sheet [PDF, 49 KB]
Pressiteated
Äriuudised
Pildindusuudised ettevõtjatele
Pildindusuudised tavatarbijatele
Canon Inc-i uudised
Teave
Pildikogu
Uudisvoog
Äriuudised
Pildindusuudised ettevõtjatele
Pildindusuudised tavatarbijatele