Canon tutvustab uut võimsat kaamerat PowerShot G1 X Mark II

Canon tutvustab täna uut kompaktkaamerate lipulaeva ja mudeli PowerShot G1 X järeltulijat PowerShot G1 X Mark II Enhanced Grip Edition¹, mis pakub kõigi Canoni kompaktkaamerate seas parimat pildijõudlust. Digipeegelkaamerale omast pildikvaliteeti ja käsitsemist võimaldava kompaktse kere ja äärmiselt eduka PowerShoti G-sarja funktsionaalsusega PowerShot G1 X Mark II on ideaalne täiendus igale professionaalsele fotokomplektile.

Uudsele tasemele viidud roostevabast terasest raamistikku ja alumiiniumkorpust hõlmava disainiga kaameral on ka suur ergonoomiline pide pikaajaliseks professionaalseks tunnetuseks. Kompaktse, ent mugavalt käsitsetavana on see ideaalne kaaslane nõudlikele ja kogenud fotograafidele, kes vajavad portatiivset ja suure jõudlusega kaamerat, mida saab usaldada ja sujuvalt olemasolevasse töövoogu integreerida.

Nutikam sensor teravamate ja erksamate tulemuste jaoks
PowerShot G1 X Mark II võimsuse tagab 1.5-tüüpi Canoni CMOS-sensor. Konkureerivate mudelite tavapärastest 1.0-tüüpi sensoritest enam kui kaks korda suurema pinnaga sensor pakub väikest teravussügavust, olles võrreldav digipeegelkaamera APS-C-formaadis sensoriga ja ideaalne professionaalsete portree- ja makrofotode tegemiseks. Uus sensori konfiguratsioon tähendab, et see suudab kohanduda ja kasutada objektiivi pildivälja täislaiust nii vaikimisi kuvasuhtega 3 : 2 ja lahutusvõimega 12,8 megapikslit, kui ka suhtega 4 : 3 ja lahutusvõimega 13,1 megapikslit, võimaldades loomingulist kompositsiooni ja lihtsat integratsiooni olemasolevate digipeegelkaamerale mõeldud redigeerimisprotsessidega.

Selle sensori pikslid on värskeima mudeli PowerShot G16 omast 4,5 korda suuremad, mis muudab need valgustundlikumaks ja digitaalmüra vähendavaks, et vähese valgusega oludes pildistamistulemusi parandada. Samas võimaldavad suuremad pikslid ka laiemat dünaamilist ulatust, jäädvustades heledatel aladel ja tumedates varjudes rohkem detaile.

Silmapaistev optika kompaktses keres
Uues ülimalt valgusjõulises f/2,0–3,9 avaga objektiivis on rakendatud Canoni optilise oskusteabe pärandit, et pakkuda fotoajakirjanikele ja asjaarmastajatele vajalikku kiirust, kvaliteeti ja mitmekülgsust. Kompaktsele kujule vaatamata säilitab objektiiv laia f/3,9 ava ka täissuumi korral, pakkudes suurepärast jõudlust ka hämaras ning teravussügavuse reguleerimise võimalust. 24–120 mm fookuskaugus ja 9 labaga ava on tipptasemel äärmiselt mitmekülgsete võtete jäädvustamisel – alates nõelteravatest maastiku lainurkvaadetest kuni sujuva taustahäguga lähiportreedeni. ZoomPlus lisab omakorda paindlikkust, kahekordistades suumiulatust digitaalselt. Samas võimaldab PowerShot G1 X Mark II teha aga makrovõtteid vaid 5 cm kauguselt. Mudelil PowerShot G1 X Mark II on olemas ka manuaalse teravustamise võimalus, mis on ideaalne makro- või portreevõttel maksimaalse tulemuse saavutamiseks.

Täpne ja kohandatav teravustamine ja kadreerimine
Kompaktses keres eksperttasemel jõudlust pakkuma loodud PowerShot G1 X Mark II sisaldab mitut arendust, mis annavad sellele professionaalsel tasemel juhtimise. Esimeseks on täiendatud AiAF-süsteem, mis hõlmab nüüd 31 automaatteravustamispunkti (mudelil PowerShot G1X on neid üheksa). Tihedalt paiknevad automaatteravustamispunktid ja lai katvus kogu kaadri ulatuses parandavad kaamera võimet väikse teravussügavuse kasutamisel objekti teravust väga täpselt lukustada.

Mudelil PowerShot G1 X Mark II on kaks täielikult kohandatavat objektiivi juhtrõngast. Ergonoomiliselt asetsevad astmeline ja sujuv rõngas pakuvad sammhaaval kindlat kontrolli parameetrite, sealhulgas suumi, ava ja säriaja üle, samas kui sujuv rõngas võimaldab täiendavat timmimist manuaalteravustamisel. Sujuvat rõngast saab kasutada ka fookuskauguse timmimiseks pärast automaatteravustamise saavutamist.

Kaamera 7,5 cm (3,0-tolline) mahutundliku LCD-puuteekraaniga on kadreerimine lihtne ning see pakub fotograafidele täiendavat võimalust funktsioonide juhtimiseks. Suure lahutusvõimega ekraan kuvab sRGB spektriga, mis on identne jäädvustatud ja töödeldud värviulatusele, võimaldades fotograafidel enesekindlalt pildistada ja pilte äärmise täpsusega üle vaadata.

Tipptasemel käsitsemiseks ühildub mudeli PowerShot G1 X Mark II välgutald valikulise elektroonilise pildiotsijaga. EVF-DC1 on ideaalne neile, kes otsivad tavapärasele peegelkaamerale omast ergonoomikat, olles suure eraldusvõime ja värskendussagedusega ning kuni 90 kraadi pööratav.

High performance with DIGIC 6 and Intelligent IS
Built with DIGIC 6, the latest generation of Canon image processor, the PowerShot G1 X Mark II delivers superior results in a wide range of situations. Up to 2.4x times faster than DIGIC 5, the extra processing power delivers cleaner, less noisy JPEG images and MP4 movies in low-light conditions. Also improving the responsiveness of the device with a 56% reduction in overall shooting lag, it offers fast sustained continuous shooting and enables features like Background Defocus and handheld HDR.

The power of DIGIC 6 also allows the PowerShot G1 X Mark II to record Full HD 1920 x 1080 30p movies, with stereo sound, making it perfect for enthusiasts shooting both stills and videos. The camera’s optical zoom can also be used while recording, and the HS System ensures movies look detailed even in low-light.

Suur jõudlus tänu protsessorile DIGIC 6 ja intelligentsele pildistabilisaatorile
Canoni uusima põlvkonna pildiprotsessoriga DIGIC 6 PowerShot G1 X Mark II pakub suurepäraseid tulemusi paljudes erinevates olukordades. Protsessorist DIGIC 5 kuni 2,4 korda suurem kiirus annab suurema töötlusvõimsuse puhtamate ja vähema müraga JPEG-piltide ja MP4-videote jäädvustamiseks ka hämaras. Seadme reageerimisvõimet on parandatud 56% väiksema võtteviivitusega, mis pakub kiireid ja pidevaid sarivõtteid ning võimaldab funktsioone nagu tausta hägustamine ja käeshoitav HDR.

Protsessori DIGIC 6 võimsus võimaldab kaameral PowerShot G1 X Mark II salvestada stereoheliga 1920 x 1080 30p täis-HD-videoid, muutes selle ideaalseks nii fotosid kui videoid tegevatele asjaarmastajatele. Kaamera optilist suumi saab kasutada ka filmimise ajal ning HS-süsteem tagab, et videod on isegi hämaras rohkete detailidega.

PowerShot G1 X Mark II sisaldab mitut uut funktsiooni. Täiendatud täherežiim sisaldab nüüd uut tähe portree valikut, mis võimaldab kasutajatel pildistatavast subjektist tähistaeva all ideaalselt säritatud pilte teha.

Lihtsaks pildistamiseks, jagamiseks ja varundamiseks on kaameral PowerShot G1 X Mark II uued WiFi-funktsioonid. Need sisaldavad sisseehitatud lähiväljaside funktsiooni, et NFC-valmidusega nutiseadmega sidumise järel seadmete kokkupuutel hõlpsalt toiminguid käivitada. Kasutajad saavad pilte lihtsalt oma nutiseadmetesse teisaldada ja seejärel neid mobiilsideühendusega pea kõikjale üles laadida ja jagada. Juhtmevaba ühendus tähendab, et kaamerat PowerShot G1 X Mark II saab ka kaugjuhtida, installides nutiseadmesse Canoni rakenduse CameraWindow – ideaalne eluslooduse või rühmapiltide tegemiseks.

PowerShot G1 X Mark II põhiomadused:

  • Suur 1.5-tüüpi Canoni CMOS-sensor
  • 12,8-megapikslised pildid (3 : 2) ja mitme eri kuvasuhtega pildistamine²
  • Kiire f/2 ava ja max ISO 12 800
  • Ülilai 24 mm 5-kordse suumiga objektiiv
  • DIGIC 6 protsessor ja intelligentne pildistabilisaator
  • 31-punktine AiAF ja manuaalteravustamine
  • Kaks juhtrõngast ja puuteekraanilt juhtimine
  • WiFi koos kaugjäädvustamise võimaluse ja funktsiooniga Image Sync
  • Valikuline elektrooniline pildiotsija
  • 14-bitine RAW-vorming

¹PowerShot G1 X Mark II Enhanced Grip Edition (saadaval Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas) on suure ergonoomilise pidemega suurepärase käsitsemise tagamiseks.
²Mitme kuvasuhtega sensor jäädvustab 12,8 MP pildid kuvasuhtega 3 : 2 vaikesätteid kasutades. 13,1 MP pilte kuvasuhtega 4 : 3 saab jäädvustada sama efektiivse fookuskaugusega.

spacer
					image
Lisateave
PowerShot G1 X Mark II Images
PowerShot G1 X Mark II Specs [PDF, 64 KB]
PowerShot G1 X Mark II Technologies Explained [PDF, 135 KB]
Pressiteated
Äriuudised
Pildindusuudised ettevõtjatele
Pildindusuudised tavatarbijatele
Canon Inc-i uudised
Teave
Pildikogu
Uudisvoog
Äriuudised
Pildindusuudised ettevõtjatele
Pildindusuudised tavatarbijatele