Canon esitleb uut kompaktset LEGRIA mini X kaamerat

Canon toob turule uue videokaamera LEGRIA mini X, mis pakub lisaks HD-videole ka professionaalse kvaliteediga heli. LEGRIA mini X kaamera on sobiv nii sündmusreportaažideks, dokumentaalideks ja enesesalvestusteks kui ka kontsert- või teatrietenduste jäädvustamiseks.

LEGRIA mini X.jpg LEGRIA mini X (2).jpg

LEGRIA mini X kaameral on suur sisseehitatud stereomikrofon, mille täiustatud kahekihiline traatvõrgust ja švammist struktuur ning suuremad mõõtmed vähendavad taustaheli ja raginat. Videokaamera helisalvestuse lai dünaamiline ulatus jäädvustab tõetruult nii kontserdisaali vaikuse enne esinemist kui ka löökpillide valjuhäälsed helid kontserdi lõpus.

Tänu lineaarsele PCM-salvestusfunktsioonile pakub LEGRIA mini X ka tihendamata kõrgtihedusega heli ning tagab heliallikate realistliku CD-kvaliteedi. Peale selle pakuvad uued kõrvaklapi- ja välismikrofonipesad suurema paindlikkuse intervjueerimiseks või helitaseme timmimiseks mürarikkas keskkonnas. Kiireteks tulemusteks sisaldab Canoni stseenivaliku tehnoloogia mitut eelseadistatud režiimi, mis optimeerivad aktiveeritud oleku korral helisätted automaatselt erinevate olukordade jaoks (nagu muusika või koosolek) sobivaks.

Uudse disainiga kompaktse ja kerge LEGRIA mini X kombinatsioon f/2,8 avaga 170° ülilainurkobjektiivist, sisseehitatud tugijalast ja muudetava nurgaga 6,8 cm (2,7 tolli) LCD-puuteekraanist võimaldab jäädvustada rohketest vaatenurkadest¹. Kaamera käed vabad salvestusvõimalus annab suurema vabaduse stseenide juhtimisel ja kujundamisel.

LEGRIA mini X kaameras kasutusel olev Canoni kujutistehnoloogia annab tulemuse, mis vastab nii amatööri kui ka filmitegijate nõudmistele. AVCHD- (1080/50i) ja MP4-salvestust (1080/25p) toetav seade rakendab töösse ka Canoni DIGIC DV 4 töötlusplatvormi ja 1/2,3” CMOS-sensori jõudluse, et pakkuda kvaliteetseid videoid ja fotosid isegi nõrgas valguses, elavate värvide ja minimaalse müraga. Lähivõtterežiimi uue pildistabiliseerimisfunktsiooni abil on võimalik sujuvalt filmida ka kaamerat käes hoides ja saada häid tulemusi nii täis-HD-videoid kui ka 12-megapiksliseid ülilainurkfotosid tehes.

Sisseehitatud WiFi võimaldab videoid mitmes seadmes vaadata ja jagada ning juhtmevabalt sotsiaalvõrgustikesse laadida. Peale selle saab nüüd nutitelefoni või tahvelarvutit ning Canoni rakendust CameraAccess Plus kasutades kaamerat LEGRIA mini X ka kaugjuhtida ja koduseid sündmusi reaalajas vaadata, ühendades seadme lihtsalt koduse juhtmevaba võrguga². Samuti saab videokaamerat kasutada koos Canoni uue kaamerapaanimisalusega CT-V1³, mis võimaldab kasutajatel seadet nutitelefoni või tahvelarvuti abil juhtmevabalt juhtida ja 200° ulatuses horisontaalselt paanida. Koostöös mudeli LEGRIA mini X ülilainurkobjektiiviga pakub see täielikku 360-kraadist vaadet.

LEGRIA mini X sisaldab muuhulgas rohkelt salvestusrežiime. Näiteks on kaameral viiest sekundist kuni kümne minutini ulatuvate intervallidega aegvõtterežiim, samas kui kiir- ja aegluubis võtterežiimid kiirendavad videomaterjali kuni 4 korda või aeglustavad ¼-le või ½-le kiirusest.

LEGRIA mini X põhiomadused:

  • Suur stereomikrofon, lai dünaamiline ulatus
  • Lineaarne PCM – CD-kvaliteediga heli
  • 170° ülilainurgaga1 objektiiv
  • Muudetava nurgaga LCD-ekraan ja sisseehitatud tugijalg
  • WiFi: kaugseire ja jagamine
  • Kiire üleminek ülilainurgalt lähivaatele
  • Täis-HD, AVCHD ja MP4 tugi
  • Orientatsioonituvastus
  • Manuaalne helijuhtimine
  • Aeg- ja kiirluubis filmimine, aegvõtted

¹170° lainurk pildistamisel ja 160° lainurk filmimisel.
²Vajalik on seadme ühendamine globaalse IP-aadressiga juhtmevaba LAN UPnP ruuteriga. Toetatud operatsioonisüsteemid CameraAccess Plusi puhul: iOS5, iOS6, iOS7 ja Android 2.3 /4.0/4.1/4.2.
³Lisatarvik. Müüakse eraldi.

spacer
					image
Lisateave
LEGRIA mini X Images
LEGRIA mini X Spec Sheet [PDF, 64 KB]
DVC Technologies Explained [PDF, 147 KB]
Pressiteated
Äriuudised
Pildindusuudised ettevõtjatele
Pildindusuudised tavatarbijatele
Canon Inc-i uudised
Teave
Pildikogu
Uudisvoog
Äriuudised
Pildindusuudised ettevõtjatele
Pildindusuudised tavatarbijatele