About Canon

Canonist

Canon North-East Oy vastutab Canoni toodete turustamise ja müügi eest SRÜ regioonis ja Balti riikides.

Canon North-East peakorterid asuvad Soomes Helsingis ning kompaniil on esinduskontorid Venemaal Moskvas ja St. Peterburgis, Ukrainas Kiievis. Canin North-East varustab oma toodetega Balti turgu paljude vahendajate kaudu, kes on otsekontaktis Helsingi kontoriga.

Canon North-East loodi 1997. aastal. Kompanii ülesandeks on “Canoni toodete kättesaadavuse ja konkurentsivõime suurendamine SRÜ ja Balti turul ja äri jätkuva arengu kindlustamine väärtustades tooteid, partnereid ja tarbijaid”.

St. Peterburgis asuv esinduskontor, mis loodi 1998. aastal, tegeleb tarbijatega Loode-Venemaal. Kiievi kontor avati samuti 1998. aastal ja see vastutab Ukraina ja Moldova eest. Canon Moskva katab ülejäänud osa Venamaast ning SRÜ riikidest.

Canon peab ülal ulatuslikku teenindus- ja abikeskuste võrku, mis tagab garantii, järel-garantii ja teeninduslepingud Canoni toodetele kõigis SRÜ ja Balti riikides.

Canon North-East’il on käesoleval hetkel 103 alalist töötajat: 47 Helsingis, 38 Moskvas, 9 St. Peterburgis ja 9 Kiievis (24.10.03).

Canon North-East on Canon Europa täisomanduses olev tütarettevõte, Canoni peakorteriteks Euroopas, Aafrikas ja Lähis-Idas.

spacer
					image

About Canon

Facts & Figures
Anti-Counterfeit Awareness
Parallel Products Information