Meie objektiivivalik EOS-kaameratele

Makro-, lainurk- ja supertelefotoobjektiivid annavad teile uue perspektiivi

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

EF-M objektiivid

Eksklusiivselt EOS M kaameratega kasutamiseks mõeldud objektiivid. Nautige suurt jõudlust ja head pildikvaliteeti kaasaskantavas ja kerges seadmes, mille saate igale poole kaasa võtta.

EF-S

APS-C-suuruses sensoriga EOS-kaamerate jaoks loodud EF-S-objektiivid on kerged ning neid kasutades saate hämmastavad pildid – suurepärane igapäevaseks kasutamiseks. Väljendage oma loomingulisust fookuskaugustega – alates ülilainurkfotost kuni telefotoni.

Fikseeritud fookuskaugusega EF-objektiivid

Fikseeritud fookuskaugusega EF-objektiivid sobivad neile, kes soovivad parimat pildikvaliteeti ning laia maksimaalset ava – hea nõrgas valguses pildistamiseks ja teravussügavuse juhtimiseks.

EF-suumobjektiiv

EF-suumobjektiivid pakuvad mitut erinevat fookuskaugust kaamerasiseseks loominguliseks paindlikkuseks. Hea valik nendele, kes reisivad kerge pagasiga või peavad kiiresti töötama.

Makro

Vaadake väikeseid objekte erinevast vaatenurgast. Makroobjektiividega saate võimsalt suurendada ja paljastada keerulisi detaile – täiuslik lillede ja putukate pildistamiseks just seal, kus need asuvad.

Kallutatavad ja nihutatavad

Kallutatavad ja nihutatavad objektiivid võimaldavad juhtida fookust ja perspektiivi. Laiendage teravussügavust maastiku- ja vaikelufotodel ning jäädvustage arhitektuuri ja interjööride loomulikud vaated.

Canoni kinofilmiobjektiivid

Canoni kinofilmiobjektiivid on loodud spetsiaalselt EOS-kinofilmikaamerate jaoks ning professionaalse kinematograafia alal töötavad inimesed saavutavad nende abil ülima pildikvaliteedi.

Telekonverterid

Suurendage oma Canoni L-seeria objektiivide fookuskaugust, et telefoto ulatus oleks veelgi suurem. Kompaktsed ja kaasaskantavad telekonverterid on suurepärane valik reisimise ajal.