Canoni Wi-Fi-ga kompaktkaamerad

Canoni Wi-Fi-ga kompaktkaameratega olete alati ühenduses. Laadige üles, printige ja varundage pilte otse oma IXUSe või PowerShoti kaamerast või siduge see vaid ühe puudutusega oma nutitelefoni või tahvelarvutiga, kasutades dünaamilist lähiväljasidet – ja nautige kiiret jagamist liikvel olles.

Ühendamine nutitelefonide ja tahvelarvutitega

Soovite eemal olles kiiresti ja lihtsalt fotosid jagada? Tasuta rakendus Canon Camera Connect laseb Wi-Fi-ga kaameral hõlpsasti nutitelefonide ja tahvelarvutitega ühenduse luua ning pilte ükskõik kus olles üles laadida või neid mobiilseadmetesse salvestada. Lihtsamaks ühendamiseks on meie uusimatel mudelitel dünaamiline lähiväljaside, mis alustab vaid ühe puudutusega piltide edastamist ühilduvasse nutitelefoni.

Connect

Juhtige oma kaamerat ja vaadake reaalajas pilte eemalt

Kaasake ennast lihtsasti grupipiltidele ja jäädvustage suurepäraseid pilte metsikust loodusest oma nutitelefoni juhtmevaba kaugpildistamise funktsiooni abil. Saate reguleerida ühilduva Wi-Fi-ga kaamera katikut, optilist suumi ja välku eemalt, kasutades Canoni rakendust Camera Connect. Mõne meie uusima mudeliga saate kaamerat isegi eemalt täielikult käsitsi juhtida.

Remote Shooting
Geotag Images

Piltidele mobiilseadme GPS-i abil geosiltide lisamine

Kasutage ära oma nutitelefoni või tahvelarvuti GPS-i ja lisage Canoni kompaktkaameraga tehtud piltidele geosilte – suurepärane oma tegevuskohtade jälgimiseks või lemmikpuhkepaikade salvestamiseks.

Kaamerast otse interneti kaudu jagamine

Jagamine_320x42.jpg

Laadige fotosid ja videoid otse oma kaamerast lemmiksotsiaalvõrgustikesse üles – arvutit ei ole vaja! Lihtsalt ühendage oma kaamera koduse Wi-Fi võrguga* ning jagage pilte e-posti, Twitteri, Flickri, Google Drive™-i ja Facebooki kaudu. HD-kvaliteediga videklippe saab YouTube™-is jagada. Saate fotosid üles laadida ka Canoni irista teenusesse: irista on mõeldud kõigile, kes soovivad oma mälestusi hallata – see on täiustatud pilvepõhine platvorm, mis võimaldab kasutajatel oma fotokogudele ligi pääseda ning neid nautida ja hallata nagu ei kunagi varem. Lisateabe saamiseks külastage irista veebilehte https://www.irista.com/.

Screens

Varundage oma fotosid veebis või arvutis

Pilveteenuse kaudu saate peaaegu igalt poolt oma erilisi hetki varundada. Piltide sünkroonimise funktsiooni kasutades saate oma pildid juhtmevabalt ükskõik kuhu varundada – oma irista kollektsiooni, Flickri või Google Drive'i kontole – ja need sünkroonitakse teie arvuti või isegi nutitelefoniga.

Canoni toodete ühendamine

Ühine maailmaga

Kombineeri oma dünaamiline lähiväljaside võimalusega Wi-Fi kaamera Canon Connect Stationiga, et jagada fotosid ja videoid hõlpsalt nii sotsiaalmeediakanalites kui ka veebialbumites, vaata lisaks perekonna ja sõpradega kõrglahutusega TV-d.

* Otse internetist jagamise, piltide sünkroonimise ja serveri kaudu saatmise funktsioonid nõuavad CANON iMAGE GATEWAY kontot. CANON iMAGE GATEWAY ei pruugi kõikides riikides või piirkondades toetatud olla. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.canon-europe.com/cig.

iPad, iPhone, iPod ja iPod touch on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid, mis on registreeritud USAs. ja teistes riikides.

YouTube, Android ja Google Drive on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärgid.

Facebook ja F logo on ettevõtte Facebook Inc. registreeritud kaubamärgid.

Twitter on ettevõtte Twitter, Inc. registreeritud kaubamärk.

Märk FLICKR on Yahoo! Inc. registreeritud kaubamärk.