no consumer

LEGRIA loominguliseks enesejäädvustamiseks

Teie publik ootab – näidake oma loomingulisust uuest perspektiivist täis-HD-pildiga. Mini-seeria videokaamerad pakuvad ainulaadset kompaktset ja ülimugavalt kaasaskantavat disaini – ülilainurkobjektiivi, muudetava nurgaga vedelkristallekraani ja sisseehitatud jalga –, seega saate pingutuseta end kadreerida ja rohkem enda ümbrust jäädvustada. Sisseehitatud WiFi võimaldab hõlpsasti oma loomingut jagada, voogedastada, juhtida ja kaugjälgida ning suurepärane heli tagab, et videod kõlavad sama hästi, kui need välja näevad.

LEGRIA-mini-Angle

LEGRIA mini

  • 170° ülilainurkobjektiiv
  • Muudetava nurgaga vedelkristallekraan; sisseehitatud tugijalg
  • Stereomikrofon
  • WiFi: lihtne jagamine

LEGRIA mini X

LEGRIA mini X

  • 170° ülilainurkobjektiiv
  • Muudetava nurgaga vedelkristallekraan; sisseehitatud tugijalg
  • Suur stereomikrofon; lineaarne PCM
  • WiFi: kaugjälgimine ja lihtne jagamine

Kadreerige ennast

Staar iseenda videotes. Kadreerige end hõlpsasti igast nurgast ning jäädvustage rohkem oma ümbrust, kasutades ülilainurkobjektiivi ning uuenduslikku muudetava nurgaga puuteetaani – pöörake see välja ning näete ennast reaalajas vedelkristallekraanil.

Tänu ainulaadsele sisseehitatud tugijalale ei vaja te statiivi ning saate oma LEGRIA seadet hõlpsasti kallutada, et oma loomingule erinevaid perspektiive lisada.

LEGRIA mini seeriaga saate teha ka ainulaadseid kõrglahutusega fotosid, millel on tänu Canoni HS-süsteemile vähe müra. 170° vaatenurga, traditsioonilisemate lähivõtete valikute ja aegluubis salvestamisega saate end veelgi enam väljendada.

Frame yourself
Broadcast yourself

Näidake ennast

Näidake oma loomingulisust suurelt sisseehitatud WiFi abil. Saate oma loomingu üles laadida sotsiaalvõrgustikesse nagu YouTube ja Facebook ning sisu juhtmevabalt oma nutiseadmest või HD-telerist vaadata.

Saate nutitelefoni või tahvelarvutit kasutades oma LEGRIA seadet kaugjuhtida ning nautida mitmeid voogedastamise ja jagamise võimalusi.

Seadmega LEGRIA mini X saate isegi eemalt jälgida, mis teie kodus teie eemaloleku ajal toimub.

Sügav heli

Tehke videoid, mis kõlavad sama hästi, kui need välja näevad.

Jäädvustage CD kvaliteediga puhast heli seadmega LEGRIA mini X, millel on suur stereomikrofon kõrge signaali ja müra tasakaalu ning laia dünaamilise vahemikuga, tihendamata lineaarne PCM-salvestamine ja käsitsi juhtimine.

Suurepäraseks ja lihtsaks heli salvestamiseks on seadmel LEGRIA mini kvaliteetne stereomikrofon ja helipildi valiku funktsioon – lihtsalt valige 5 stseeni vahel ning helisätted reguleeritakse teie jaoks automaatselt.

Immersive Audio