Canoni binoklid
Esmaklassiline kvaliteet, vastupidavus ja jõudlus

Leidke endale Canoni binokkel – valige sobiv kombinatsioon suurendusest, ilmastikukindlusest ja kompaktsusest. Kõiki meie binokleid iseloomustab esmaklassiline optika ja koostekvaliteet. Kõigil eri rakendustesse mõeldud mudelitel on palju tunnustust pälvinud Canoni optiline pildistabilisaator, mis kompenseerib vaatleja kehaliigutusi ja käte värisemist, et tagada ülistabiilne vaade ja pakkuda mugavat vaatlemiskogemust.

Valikus on kõrgetasemelised vee- ja ilmastikukindlad binoklid ning hulk kompaktseid ja hõlpsasti kaasaskantavaid binokleid.

Binoklite kasutusalad

Allolevatel binoklite kasutusaladel klõpsates saate lugeda, millest lähtutakse eri vaatlusrakendustesse mõeldud Canoni binoklite projekteerimisel.

Nautige ülistabiilset vaadet

Objektide hõlpsaks tuvastamiseks ja jälgimiseks on kõigil meie binoklitel Canoni optiline pildistabilisaator (Image Stabilizer, IS), mis kompenseerib kõrgel suurendusel mõjule pääsevat värinat ja hoiab vaatevälja väga stabiilselt paigal. Mõned mudelid toetavad panoraamimist, mis tähendab, et värinat kompenseeritakse ka binokli ühtlasel liigutamisel, näiteks lendava linnu jälgimisel.

Eri amplituudi ja sagedusega liigutuste ja värinate kompenseerimine

Lisaks käte värisemise kompenseerimisele suudab pildistabilisaator tuvastada ja kompenseerida paljusid muud tüüpi liigutusi, näiteks liikuvas autos või paadis vaatlemisest tulenevaid liigutusi. See suudab korrigeerida isegi hingamisest tulenevat aeglast liikumist.

Stabilizer technology Play Video


Sujuv panoraamimine

Sujuvat panoraamimist toetav pildistabilisaator, mis korrigeerib värinat isegi vaadeldava objekti liikumise jälgimisel, võimaldab liikuvaid objekte hõlpsasti tuvastada, jälgida ja vaateväljas hoida. Tänu värina korrigeerimisele on objekt alati selge ja te ei kaota seda silmist.

Taimer Esita video

Pikaajaline vaatlemine ei väsita enam silmi

Pildistabilisaator kompenseerib värisemist, mistõttu saate binoklit pikka aega kasutada silmi liigselt väsitamata. Kui vaadeldav objekt on vaateväljas paigal, on tema tuvastamine oluliselt lihtsam. Vaadeldav objekt paistab selgem ja võimalik on kasutada võimsamat suurendust, ilma et vaade „hüpleks”.

Mugavus

Esmaklassiline Canoni kvaliteet

Kõigil meie tootevalikus olevatel binoklitel on tunnustatud Canoni optika ja uusim tehnoloogia parima võimaliku vaatamiskogemuse tagamiseks teie valitud suurendusel. Parima lahutusvõime saavutamiseks minimaalsete optiliste moonutustega, ka nõrgas valguses, on kõigil meie binoklitel vaatevälja tasandavad läätsed ja Super Spectra vääristuskiht. Meie tippklassi binoklitel on lisaks UD-läätsed.

Vaatevälja tasandav lääts tagab kogu vaateväljas ühtlase teravuse

Canoni vaatevälja tasandav lääts eemaldab perifeerias pildikvaliteedi halvenemist põhjustava väljakõveruse, tagades ühtlase teravuse kogu vaateväljas. Vaatevälja tasandav lääts on kõigil Canoni binoklitel.

Sees
Täpsus

Canoni täpne ja minimaalsete moonutustega optika

Canonil on pikaajaline kogemus kvaliteetse optika tootmises, mida näitab tunnustatud EF-objektiivide populaarsus ja tuntus. Meie binoklites on kasutusel paljud samad tehnoloogiad ja tööstusdisainilahendused, mis on aidanud tagada EF-objektiivide edu. Ilmekaks näiteks on prestiižsesse L-seeriasse kuuluv binokkel 10x42L IS WP, mille optika vastab Canoni kõrgeimatele kogu vaatevälja teravuse ja värvitäpsuse normidele.

Super Spectra vääristus tagab loomutruud värvid

Objektiivi Super Spectra vääristuskate väldib topeltkujutisi ja halosid põhjustavaid soovimatuid sisepeegeldusi ning tagab loomutruu kontrastse vaate.

Linnapilt, HDR sees

UD-läätsed minimeerivad kromaatilisi kõrvalekaldeid

Tippmudelitel18x50 IS AW, 15x50 IS AW ja 10x42L IS WP on üks kuni kaks ülimadala dispersiooniteguriga (UD) läätse, mis vähendavad kromaatilisi kõrvalekaldeid (vikerkaarevärvides moonutusi). Tänu suure läbimõõduga (50 mm või 42 mm) objektiivile ja suurele väljundpupilli läbimõõdule on neil ka nõrgas valguses suur valgustugevus ja suhteliselt lai vaateväli.

Linnapilt, HDR sees

Vee- ja ilmastikukindlad binoklid

Meie vee- ja ilmastikukindlad binoklid on projekteeritud raskeimaid kasutustingimusi silmas pidades. Nende vastupidav konstruktsioon ja veekindlus vastavad Jaapani tööstusstandarditele (Japanese Industrial Standards, JIS). Valik on lai – alates Canoni L-seeria optikaga premium-klassi veekindlast binoklist 10x42L IS WP (JIS 7) kuni mudeliteni 18x50 IS AW ja 15x50 IS AW (JIS 4), mis pakuvad nii võimsat suurendust kui ka esmaklassilist stabiilsust.

Veekindel_tegevused

Töökindlus paljudes vabaõhutegevustes

Meie vastupidavad vee- ja ilmastikukindlad binoklid sobivad suurepäraselt mage- ja mereveelaevnikele, näiteks purjetajatele ja kalastajatele. Valige meie võimsaima suurendusega ilmastikukindlad mudelid taevakehade vaatlemiseks merel või maal, või siis kompaktsem mudel 10x42L IS WP ülima linnuvaatluskogemuse saamiseks. Tänu ilmastiku- ja veekindlusele võite neile binoklitele loota iga ilmaga.

Vastupidav

Vastupidav ehitus

Kolmel ilmastikukindlal mudelil on eriline lihtsasti haaratav disain niiskete tingimuste jaoks ning tugev kummikate, et elada üle kõik teie seiklused. Kõigi meie binoklite komponendid on keskkonnasäästlikud ja pliivabad. Objektiivikoostud on kaetud vastupidavate kummikatetega, mis aitavad neid löökide eest kaitsta.

Esmaklassiline ilmastikukindlus

Meie ilmastikukindlad binoklid vastavad Jaapani tööstusstandardi veekindlusklassile JIS4, mis tähendab, et neid saab kasutada vihmas ja lumes ja ka voolava vee all pesta. Meie täiesti veekindlate binoklite veekindlusklass on JIS7, mis tähendab, et need taluvad sukeldamist kuni meetri sügavusele vee alla kuni viieks minutiks.

Ilmastiku_kindlus

Kompaktsed ja hõlpsasti kaasaskantavad binoklid

Tänu mugavale ja kompaktsele disainile, pildistabilisaatori nupu ja teravustamisnupu kasutamismugavusele ja suurele lahutusvõimele võite julgelt valida endale sobiva suurenduse ja kompaktsuse kombinatsiooni: keskmise suurusega mudelist 12x36 IS III kuni ülikerge ja portatiivse mudelini 8x25 IS.

Ilmastikukindel

Sobib suurepäraselt reisile, rahvaüritustele ja spordiüritustele

Ideaalne reisisell – meie kompaktsed ja hõlpsasti kaasaskantavad binoklid mahuvad hästi väikesesse reisikotti ning on käepärast, kui märkate kauguses midagi lähemat vaatlust väärivat. Tänu kompaktsusele ja jõudlusele lisavad need spordiüritustel ja kontsertidel väärtust ka kaugematele istekohtadele.

Suur valik suurendusi olenevalt teie vaatlemisvajadustest

Canoni binoklid on saadaval suurendustega vahemikus 8x kuni 18x, et saaksite valida oma vajadustele sobivaima lahenduse, mis toob vaadeldava objekti võimalikult lähedale. Sobivaima suurenduse valik oleneb vaadeldava objekti kaugusest ja suurusest. Näiteks kui binoklil on 10-kordne suurendus, suurendatakse objekti 10 korda. Teisisõnu näib 100 meetri kaugusel olev objekt binoklist vaadatuna vaid 10 meetri kaugusel. Üldiselt sobivad 10x või 12x binoklid linnuvaatluseks ja spordiüritustele, võimsamad 15x ja 18x suurendusega binoklid aga staatiliste objektide, näiteks taevakehade detailseks vaatlemiseks. Valige teid huvitav tegevus ja me tutvustame teile mudeleid, mis võivad teile huvi pakkuda.

0%

    Suurenduse tase