no consumer

Kirglik pildinduse suhtes, kirglik teie suhtes

Grace, turundus ja suhtekorraldus

Viige oma karjäär nii kaugele kui võimalik

Siddharth, müük ja konsulteerimine

Oleme rohkem kui lihtsalt ettevõte

Graham, haldus

Kirglik pildinduse suhtes, kirglik teie suhtes

Claire, ärijuhtimine

Viige oma karjäär nii kaugele kui võimalik

Antonello, müük ja konsulteerimine

Koos saavutame oma eesmärgid

Oliver, ärilahendused ja infotehnoloogia, Nicola, müük ja konsulteerimine

Karjäärid Canonis

Canonis töötamise juures on kõige olulisem kirglikkus. Seesama kirglikkus ja sellele lisanduv uhkustunne ajendavad meie inimesi tegutsema ja heade tulemusteni jõudma ning on üks põhjustest, miks oleme uuenduslik liider pildinduses, alates tarbijatest ja ettevõtetest kuni meedia ja meditsiinitoodete, lahenduste ja teenusteni.

Müük ja konsulteerimine

Kui olete alati soovinud olla osa üle maailma tunnustatud teenuseid ja lahendusi müüvast meeskonnast ning teil on tõeline kirg pildinduse vastu, siis Canonis on teil võimalus oma karjäär järgmisele tasemele viia.

Turundus ja suhtekorraldus

Tunneme uhkust selle üle, mida teeme, ning soovime seda maailmaga jagada. Siinkohal tuleb välja teie roll. Meie turunduse ja suhtekorralduse meeskond elustab meie teenused ja lahendused, alates kliendikanalite turustamisest, äriplaneerimisest ja lõpetades tootehaldusega.

Ärilahendused ja infotehnoloogia

Kui teile meeldivad väljakutsed ning soovite olla meie tegevuse keskmes, töötada välja kliendilahendusi ja luua infrastruktuuri, mis muudab meie äritegevuse võimalikuks.

Ärijuhtimine

Suudate probleeme lahendada, takistustest kaugemale näha ning soovitada uusi lähenemisi, mis aitavad meie protsesse tõhustada ja annavad meie ettevõttele suurepärase infrastruktuuri, et saavutada paremad tulemused.

Haldus

Peate olema kirglik kliendikogemuse ja inimeste suhtes. Meie eesmärk on oma inimesi arendades ettevõtet arendada.

Koolilõpetajad ja internatuur

Otsus, mida pärast kolledži või ülikooli lõpetamist edasi teha, võib olla päris raske – oma koolilõpetajatele ja internidele suunatud programmidega pakume teile võimalust saada kogemusi, mida oma valitud valdkonnas töökohtade leidmiseks vajate. Lugege Sara lugu.

Tutvuge meie inimestega


Kuidas meiega ühenduses püsida

Julgustame teid uurima karjäärivõimalusi Canonis – olgu tegemist siis hooldustehniku ametikohaga Rootsis või müügiprofessionaaliga Hispaanias. Igas asukohas pole küll igat tüüpi tööd, kuid põnevaid võimalusi leiate kõikjalt.

Kujutage ette ennast Canonis

Canoni moodustavad ettevõttes töötavad inimesed ning oleme pühendunud sõbraliku ja tasakaalustatud töökeskkonna pakkumisele. Samuti oleme oma maailmatasemel kaubamärgi läbi tihedalt oma klientidega soetud. Kujutage ette ennast Canonis töötamas, et näha, kas see võib teie jaoks õige koht olla.