spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image spacer image
MeistKogu teave Canoni organisatsiooni kohta  |   OstukohadLeidke endale lähim Canoni toodete ja lahenduste müüja |   KontaktCanoni ülemaailmsed kontaktandmed Canon Oy spacer image spacer image
spacer image spacer image spacer image
spacer image spacer image
         
spacer image spacer image
spacer image Pealeht > Koju > Tooteotsing > Fotokaamerad > EF-objektiivid > Our range of lenses for EOS cameras spacer image spacer image
spacer image

Meie objektiivivalik EOS-kaameratele

Makro-, lainurk- ja supertelefotoobjektiivid annavad teile uue perspektiivi.

EF-M

Eksklusiivselt EOS M kaameratega kasutamiseks mõeldud objektiivid. Nautige suurt jõudlust ja head pildikvaliteeti kaasaskantavas ja kerges seadmes, mille saate igale poole kaasa võtta.

EF-S

APS-C-suuruses sensoriga EOS-kaamerate jaoks loodud EF-S-objektiivid on kerged ning neid kasutades saate hämmastavad pildid – suurepärane igapäevaseks kasutamiseks. Väljendage oma loomingulisust fookuskaugustega – alates ülilainurkfotost kuni telefotoni.

Fikseeritud fookuskaugusega EF-objektiivid

Fikseeritud fookuskaugusega EF-objektiivid sobivad neile, kes soovivad parimat pildikvaliteeti ning laia maksimaalset ava – hea nõrgas valguses pildistamiseks ja teravussügavuse juhtimiseks.

EF-suumobjektiiv

EF-suumobjektiivid pakuvad mitut erinevat fookuskaugust kaamerasiseseks loominguliseks paindlikkuseks. Hea valik nendele, kes reisivad kerge pagasiga või peavad kiiresti töötama.

Makro

Vaadake väikeseid objekte erinevast vaatenurgast. Makroobjektiividega saate võimsalt suurendada ja paljastada keerulisi detaile – täiuslik lillede ja putukate pildistamiseks just seal, kus need asuvad.

Kallutatavad ja nihutatavad

Kallutatavad ja nihutatavad objektiivid võimaldavad juhtida fookust ja perspektiivi. Laiendage teravussügavust maastiku- ja vaikelufotodel ning jäädvustage arhitektuuri ja interjööride loomulikud vaated.

Canoni kinofilmiobjektiivid

Canoni kinofilmiobjektiivid on loodud spetsiaalselt EOS-kinofilmikaamerate jaoks ning professionaalse kinematograafia alal töötavad inimesed saavutavad nende abil ülima pildikvaliteedi.

Telekonverterid

Suurendage oma Canoni L-seeria objektiivide fookuskaugust, et telefoto ulatus oleks veelgi suurem. Kompaktsed ja kaasaskantavad telekonverterid on suurepärane valik reisimise ajal.

spacer image
spacer image spacer image spacer image
spacer image
spacer image You Can Image spacer image spacer image
spacer image
spacer image
spacer image   © Autoriõigused 2014   |   Kasutamise tingimused   |   Sisukaart   |   Teave küpsiste kohta spacer image spacer image
spacer image spacer image spacer image spacer image
spacer image   © Autoriõigused 2013   |   Kasutamise tingimused spacer image spacer image